دانلود Ananias Fellowship Edition 2.4.1 – بازی نقش آفرینی یاران حنانیا اندروید

دانلود Ananias Fellowship Edition 2.4.1 - بازی نقش آفرینی یاران حنانیا اندروید

در Ananias Fellowship Edition هر بار که شما بازی را شروع می کنید، یک سیاه چال جدید پر از چالش ها و شگفتی ها در 5 محیط مختلف پر از هیولاها و مصنوعات جادویی باستانی ایجاد خواهد شد.شما باید به کاوش در محیط های باستانی بپردازید و از جان خود محافظت کنید.شش کلاس مختلف بازیکن وجود دارد، هر یک با سبک بازی منحصر به فرد طراحی شده است. بعضی از آنها مبارز با متمرکز هستند، در حالی که دیگران باید بر روی مواردی که در زندان قرار دارند، تکیه کنند تا زنده بمانند.

همانطور که از طریق این بازی پیشرفت می کنید، بیش از 40 هیولا مختلف با مهارت ها و ویژگی های متفاوتی پیدا خواهید کرد، شما می توانید آنها را با استفاده از جادوهای قدرت مند جذب کنید؛ با استفاده از سحر و جادو باستان در سیاه چال و همچنین قدرت و مهارت های پنهان تکاملی، خود را نجات دهید.

بر خلاف روگلی کلاسیک که برای رسانه های مدرن سازگار است، در Ananias هیچ جنبش سنگین و یا دستورالعمل های پیچیده ای وجود ندارد، با این حال تمام ویژگی های ژانر که ویژگی های سرگرم کننده بازی ها را حفظ می کنند نگهداری می شود.شما همچنین می توانید با دوستان خود در حالت آنلاین بازی کنید؛ این بازی تمام دوستان را در زمان واقعی با ماجراهای خود نگه می دارد، بنابراین می توانید چالش ها را تنظیم کنید و یا فقط از دیدن شخصیت های دوستان خود که در سیاه چال می میرند، لذت ببرید.

در Ananias Fellowship Edition تمامی سطوح، در سیاه چال به طور تصادفی در هر زمان بازی تولید می شود. بنابراین شما باید برای جمع آوری و کشف تجهیزات مفید سطح، به دنبال پله ها باشید تا به سطح بعدی بروید، در حالی که از مرگ اجتناب می کنید و منابع محدود خود را مدیریت می کنید.

ویژگی های بازی Ananias Fellowship Edition اندروید :

-8 دسته با نقاط قوت و ضعف مختلف مثل کیمیاگر، شکارچی، بیگانه، قاتل، راهب و غیره

-جستجو در خرابه های باستانی

-شامل 5 محیط در سیاه چال ها

-امکان جمع کردن تجهیزات و ارتقا توانایی ها

-جنگیدن با بیش از 40 هیولا

 

430 دانلود
دیدگاه: 0
آخرین بروزرسانی: 21 تیر 1396
تغییرات جدید (نسخه 2.4.1)
  • مهارت جدید برای کیمیاگر: می توانید چندین بار از معرف ها استفاده کنید

  • طلسم جدید: Momi Gyr (ایجاد فلش). یک بسته فلش ایجاد می کند (مقدار به قدرت جادویی بستگی دارد)

نقاط قوت و ضعف
  • گرافیک خوب
باکس دانلود
گالری تصاویر
اطلاعات فایل
  • سازنده : Slashware Interactive
  • ورژن : 2.4.1
  • نسخه اندروید : 4.1
  • رده سنی : 7
  • حجم فایل : 44.95 MB

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

کانال تلگرام سیلوصفحه اینستاگرام سیلو