دانلود 6.9.8 پویا کارت – برنامه ساخت رمز یکبار مصرف بانک گردشگردی

دانلود 6.9.8 پویا کارت – برنامه ساخت رمز یکبار مصرف بانک گردشگردی
رمز پویا یک رمز متغیر بوده که توسط بانک صادرکننده کارت شما تولید و در تراکنش های اینترنتی مبتنی بر کارت به جای رمز دوم ایستا مورد استفاده قرار می گیرد . این رمز به صورت موقت و یکبارمصرف بوده و پس از هر بار استفاده یا پس از مدت زمان مشخص منقضی شده و دیگر قابل استفاده نمی باشد.
در حال حاضر استفاده از این رمز به جای رمز دوم ایستا اختیاری بوده ولی توصیه می شود به جهت کاهش مخاطرات امنیتی و فاش شدن رمز کارت از این رمز به جای رمز دوم ایستا استفاده نمایید.
متذکر می شود از اول دی ماه سال 1398 استفاده از رمز پویا کارت در تراکنشهای اینترنتی اجباری می باشد.

فعال سازی رمز پویا کارت :

مشتریان محترم می توانند از طریق اینترنت بانک و یا موبایل بانک خود رمز پویا کارت خود را فعال نمایند.
دریافت رمز پویا کارت :
درحال حاضر امکان دریافت رمز پویا کارت فقط از طریق موبایل بانک گردشگری میسر می باشد،در غیر این صورت می بایست برای دریافت رمز پویا به شعب بانک جهت تایید صریح شماره همراه خود مراجعه فرمایید.یادآور می شود امکان دریافت رمز پویا کارت به وسیله پیامک نیز به زودی فراهم خواهد شد که به محض پیاده سازی نحوه دریافت از طریق پیامک نیز اطلاع رسانی خواهد گردید .
تایید صریح شماره موبایل مشتریان :
با توجه به الزام بانک مرکزی نسبت به تایید شماره موبایل مشتریان توسط آنها برای ارسال رمز پویا کارت از طریق پیامک به شماره موبایل معرفی شده توسط ایشان لازم است کلیه مشتریان گرامی تا پیش از اجباری شدن رمز پویا کارت به 2 روش حضوری یا غیر حضوری نسبت به تایید شماره موبایل خودشان اقدام نمایند.
متذکر می شود در صورت عدم تایید شماره موبایل مشتری نزد بانک توسط مشتری ، از دی ماه دریافت رمز پویا بر بستر پیامک برای مشتری غیرفعال شده و فقط پس از تایید صریح شماره موبایل توسط مشتری امکان دریافت رمز دوم از طریق پیامک وجود دارد.
روش حضوری :
در این روش لازم است مشتریان محترم ضمن مراجعه به هریک از شعب بانک گردشگری اقدام به تکمیل فرم تایید صریح شماره تلفن همراه خود نمایند.
روش غیر حضوری :
در این روش مشتریان از طریق اینترنت بانک گردشگری می توانند نسبت به تایید صریح شماره موبایل خود اقدام نمایند که به زودی روش انجام آن اطلاع رسانی خواهد شد.
270 دانلود
دیدگاه: 0
آخرین بروزرسانی: 2 دی 1398
گالری تصاویر
اطلاعات فایل
  • ورژن : 6.9.8
  • نسخه اندروید : 4.2
  • نیاز به اینترنت: دارد
  • حجم فایل : 7.36 مگابایت

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

کانال تلگرام سیلوصفحه اینستاگرام سیلو