دانلود 3.2.0 رمز ساز سرمایه – برنامه ساخت رمز یکبار مصرف بانک سرمایه

دانلود 3.2.0 رمز ساز سرمایه – برنامه ساخت رمز یکبار مصرف بانک سرمایه

برنامک رمز ساز بانک سرمایه برای انجام تراکنش های اینترنتی کاربرد دارد و با کمک آن میتوان رمزهای پویا ایجاد نمود. برنامک “رمزساز سرمایه” جهت تولید رمز یکبار مصرف اینترنت بانک، رمز دوم یکبارمصرف کارت و رمز اول یکبارمصرف کارت ارائه گردیده است و استفاده از آن امنیت اینترنت بانک، خدمات حضوری و غیرحضوری کارت را افزایش داده و احتمال سوء استفاده از آن را به حداقل می ‌رساند. به منظور استفاده هر چه بهتر از برنامه، لطفا راهنمای آن را به دقت مطالعه نمایید.

نکات قابل توجه:

  1. جهت فعالسازی برنامه رمزساز و استفاده از آن برای دریافت رمز یکبارمصرف ورود به اینترنت بانک، از طریق رمز ایستا که از یکی از شعب بانک دریافت نموده اید وارد اینترنت بانک شده و از طریق منوی تنظیمات اینترنت بانک و مطابق با فایل راهنمای برنامه نسبت به فعالسازی رمزیکبارمصرف خود اقدام نمایید.
  2. جهت فعالسازی برنامک رمزساز و دریافت رمز یکبارمصرف ورود به اینترنت بانک و رمز دوم یکبارمصرف کارت، می توانید پس از نصب برنامه ، با داشتن رمز ورود به اینترنت بانک سرمایه، وارد اینترنت بانک شده و در بخش تنظیمات شده مطابق با فایل راهنما نسبت به فعالسازی رمز دوم یکبارمصرف خود اقدام نمایید.

دریافت نسخه IOS از هر دو لینک زیر امکان پذیر است:

  1. لینک اول
  2. لینک دوم

پس از نصب برنامه از طریق لینک اول یا لینک دوم، می بایست در قسمت

Setting –>General–>Profile &DeviceManagement

فایل مربوطه را انتخاب و بر روی گزینه Verify And Trust کلیک نمایید.

767 دانلود
دیدگاه: 0
آخرین بروزرسانی: 2 دی 1398
 
 

گالری تصاویر
اطلاعات فایل
  • ورژن : 3.2.0
  • نسخه اندروید : 4.2
  • نیاز به اینترنت: دارد
  • حجم فایل : 8.61 مگابایت

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

کانال تلگرام سیلوصفحه اینستاگرام سیلو