دانلود Darkfire Heroes 1.28.2 – بازی نقش آفرینی قهرمانان آتش سیاه اندروید

دانلود Darkfire Heroes 1.28.2 – بازی نقش آفرینی قهرمانان آتش سیاه اندروید

Darkfire Heroes نام یک بازی جدید و مهیج در سبک اکشن است. در این بازی اکشن فانتزی RPG با بیش از 75 قهرمان از 6 گروه منحصر به فرد جمع آوری و نبرد کنید. برای شروع باید تیم ها را جمع کنید ، استراتژی خاص خود را بسازید و مبارزه شجاعانه را در برابر دشمنان شیطانی و هیولاها رهبری کنید! مهارت های خود را در حین اجرای جادوهای جادویی ثابت کنید و از حملات ویژه رها کنید تا قلمرو از دست رفته را در این ماجراجویی RPG فانتزی نبرد نجات دهید. برخلاف بازی های بیکار ، Darkfire Heroes به شما امکان می دهد مهارت های خود را در کل مبارزه با دشمنان شیطانی یا یک رئیس اژدهای شیطانی نشان دهید. قهرمان خود را ارتقا دهید و تجهیزات خود را سفارشی کنید برای تسلط بر تاکتیک های نبرد و نبرد. یک کمپین عظیم را بازی کنید که شما را در برابر عوامل شیطانی ، رئیس هیولاهای وحشی و جانوران دنیوی مانند اژدهایان باستان قرار می دهد. در PVP Arena به مصاف حریفان جهانی بروید.

در این ماجراجویی فانتزی RPG ، استراتژی نبرد شما مهم است. شجاع باشید ، قهرمانان و جادوهای جادویی مناسب را برای نبرد انتخاب کنید. هر قهرمان را به تجهیزات جادویی مجهز کنید و اطمینان حاصل کنید که کاملاً به روز شده و آماده نبرد استراتژیک RPG در یک تلاش هستند. با بیش از 75 قهرمان ، 20 جادوی جادویی و صدها مهارت حماسی و قطعات دنده ، تاکتیک های مبارزه است. جنگجویان ، کشیشها و موارد دیگر برای شکست دادن نیروهای تاریک در هر سطح. هر قهرمان دارای حملات ویژه و مهارتهای نبرد سفارشی است. شما تصمیم می گیرید که تیم شما روی آسیب منطقه ، حملات تک هدف ، ترمیم یا ترکیبی از همه آن متمرکز باشد.

مهارت های خود را در نبرد در زمان واقعی نشان دهید و بر سطح PVP Arena غلبه کنید. با بسیاری از حالت های گیرنده PVP ، شما هرگز از خرد کردن دوستان و سایر بازیکنان خود از سراسر جهان خسته نخواهید شد. این یک بازی ساده نیست. حالت های بازی را از مبارزات رو در رو گرفته تا مسابقات مهیج بازی کنید. تیم خود را بسازید و PVP Arena را اداره کنید. از رتبه بندی Trophy Road صعود کنید و ادعای غارت کنید!

چالش ها را بپذیرید ، مهارت های خود را نشان دهید و با رئیس کشنده برای غنیمت ارزشمند مبارزه کنید. لردها ، عنکبوتهای غول پیکر و اژدهای تنفس کننده آتش را شکست دهید. اگر تیم شما به اندازه کافی شجاع است ، تلاش خود را برای دستیابی به پاداش ها و غارتهای قدرتمندتر در سطح سخت تری آغاز کنید. وارد قلمرو خیالی Darkfire Heroes شوید و به یک ماجراجویی قهرمانانه بروید. صدها سطح را در بیش از 10 مکان نفس گیر کاوش کنید. دسته شما از دره های باستان به قلعه های خالی از سکنه و از قله های یخ زده به کوه های آتشفشانی می روند. قهرمانان شما تنها امید دفاع از سرزمینهای آزاد هستند.

ویژگی های بازی Darkfire Heroes اندروید :

 • جمع آوری قهرمانان حماسی و تلاش برای شکست دشمنان
 • یک گروه از شوالیه ها ، جادوگران ، کمانداران ، روحانیون ، جادوگران ، آدمکش ها
 • در یک بازی ماجراجویی فانتزی حماسی ، رایگان برای بازی ، از هیجانات سریع لذت ببرید
 • شخصیت ها را جمع کنید و تیم های قهرمانان شجاع را در نبرد زمان واقعی علیه هیولاهای شیطانی و دشمنان هدایت کنید.
 • تیم های مختلفی را از بیش از 75 قهرمان و جادوی جادویی برای هر تلاش بسازید
 • صندوقچه ها را بدست آورید و غنیمت های ارزشمندی را برای به روزرسانی قهرمان ، جادوهای جادویی و تجهیزات خود جمع کنید
 • همانطور که یک کمپین عظیم حماسی را جستجو می کنید ، مانند اژدها ، اراضی آزاد را از شر هیولاهای شیطانی نجات دهید
100 دانلود
دیدگاه: 0
آخرین بروزرسانی: 2 خرداد 1401
 
 

گالری تصاویر
اطلاعات فایل
 • سال انتشار : 2021
 • ورژن : 1.23.1
 • نسخه اندروید : 5.0
 • رده سنی : 12
اطلاعات فایل
 • ورژن : 1.28.2
 • حجم فایل : 389 مگابایت

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

کانال تلگرام سیلوصفحه اینستاگرام سیلو