دانلود Racing Fever: Moto 1.88 – بازی عالی موتورسواری اندروید

دانلود Racing Fever: Moto 1.88 - بازی عالی موتورسواری اندروید

سیلو بازی Racing Fever: Moto را به عنوان نمونه ای موفق در سبک بازی های مسابقه ای و موتور سواری معرفی می کند که به خوبی محیطی عالی به همراه امکانات فراوان را برای شما فراهم می کند.در این بازی می توانید موتور مورد نظر را انتخاب کرده و همه رقبا را از میدان به در کنید.به گفته سازنده چندین حالت بازی موجود است که در هر کدام می توان با توجه به شرایط لذت ببرید.

با Racing Fever: Moto برای یک تجربه واقعی تر، شما می توانید از دیدگاه خود بازی کنید یا کنترل خود را در مسابقات با استفاده از زاویه های مختلف دوربین افزایش دهید.موتور سیکلت به طور واقعی مدل شده است.ما 16 موتور سیکلت مختلف را با کوچکترین جزئیات برای شما مدل سازی کرده ایم. انتخاب خود را آغاز کنید، عملکرد آن را بهبود بخشیده، طراحی آن را تغییر دهید و مسابقه را شروع کنید.در 4 منطقه مختلف 4 رهبر گروه بیرحمانه وجود دارد!

ده ها نوع مختلف مسابقه در فصول مختلف در فضای شگفت انگیز در انتظار شما هستند. شکست دادن تمام 4 رهبر برای اثبات اینکه شما بهترین هستید، کاری الزامیست … ! موتور خود را با کج کردن گوشی خود یا دست زدن به صفحه کنترل کنید.

حالت فرار : در Racing Fever: Moto، محدودیت سرعت که تعیین شده بود شکسته می شود! به یاد داشته باشید که از دست پلیس فرار کنید. حالت دیگر نیز پاداش روزانه است.ما فراموش نکردیم که یک حالت را اضافه کنیم. در آن شما می توانید روزانه رقابت کنید تا هدایایی ارزشمند کسب کنید.حالت دیگر که خصوصی می باشد بدین ترتیب است که شما می توانید زمان روز، شرایط آب و هوایی، تراکم ترافیک، سرعت و جریان و حتی تعداد پلیس را تعیین کنید! قوانین را تنظیم می کنید.

ویژگی های بازی Racing Fever: Moto اندروید : 

-ماجراجویی مسابقه ای با 4 رهبر باند مختلف و ده ها سطح

-4 زاویه دوربین متفاوت

-گرافیک خوب و عالی بازی

-صداگذاری مناسب و هیجان انگیز

-گیم پلی عالی و اعتیاد آور

-طراحی بسیار مناسب بازی

6,376 دانلود
دیدگاه: 0
آخرین بروزرسانی: 29 آبان 1401
نقاط قوت و ضعف
  • چهار گزینه کنترل متفاوت
  • پشتیبانی از 35 زبان مختلف
 
 

گالری تصاویر
اطلاعات فایل
  • سازنده : Gameguru
  • ورژن : 1.88
  • نسخه اندروید : 4.0.3
  • رده سنی : 3
  • حجم فایل : 142.18 مگابایت

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

کانال تلگرام سیلوصفحه اینستاگرام سیلو