دانلود ویدیو از یوتیوب Youtube بهترین سایت دانلود از یوتیوب

دانلود ویدیو از یوتیوب Youtube بهترین سایت دانلود از یوتیوب

یوتیوبYoutube در سال های اخیر توانسته کاربران زیادی را به سمت خود با توجه به محتوا های زیادی که در موضوعات مختلف دارد به سمت خود بکشاند. حتما برای خود شمایی که دارید این پست آموزشی دانلود ویدیو از یوتیوب را میخوانید پیش آمده که قصد ذخیره کرده یک ویدیو را از یوتیوب داشته باشید اما ندانید که چطور این کار را انجام دهید. همانطور که حتما متوجه شده اید یوتیوب این امکان را به کاربرانی که حساب عادی این پلتفرم را دارند اجازه مستقیم دانلود ویدیو از یوتیوب را نمیدهد.

برای اینکه شما بتوانید ویدیو مورد علاقه خود را از یوتیوب دریافت کنید باید از ابزار های مخصوص این کار استفاده کنید. ما در این آموزش از سایت سیلو قصد داریم بهترین سایت های دانلود ویدیو از یوتیوب، که میتوان آنها را جز بهترین ابزار های این کار به حساب آورد و کاملا رایگان هم در اختیار کاربران قرار دارد به شما معرفی کنیم. با سیلو در ادامه همراه باشید تا با نحوه کار کرد این سایت ها بیشتر آشنا شوید.

1.دانلود ویدیو از یوتیوب با FlyDownloader

سایت فلای دانلودر این امکان را به شما میدهد تا بدون هیچ گونه محدودیت و با بالاترین کیفیت ویدیو های خود را از یوتیوب دانلود و ذخیره کنید. برای انجام این کار کافی است تا مراحل زیر را انجام دهید.

مرحله اول: وارد یوتیوب شوید و لینک ویدیو را کپی کنید.

مرحله دوم: مرورگر خود را باز کنید و عبارت flydownloader.com را جستجو کنید. وارد سایت فلای دانلودر خواهید شد.

مرحله سوم: لینک ویدیو را که در ابتدا کپی کرده بودید در کادر مشخص شده وارد کنید و سپس روی گزینه Download کلیک و منتظر بمانید.

دانلود ویدیو از یوتیوب Youtube بهترین سایت دانلود از یوتیوب

مرحله چهام: کمتر از 10 ثانیه لینک های دانلود برای شما نمایش داده میشود و شما میتوانید ویدیو مورد نظر را با بالاترین کیفیت از یوتیوب دانلود و ذخیره کنید.

2.آموزش دانلود از یوتیوب با سایت GiveFastLink

یکی دیگر از سایت های قدرتمند در این زمینه ابزار محبوب و معروف گیوفست لینک میباشد. این ابزار کاملا رایگان بوده و به شما این امکان را میدهد تا در سریع ترین زمان ممکن ویدیو را از یوتیوب دریافت کنید.

مرحله اول: لینک ویدیو را کپی کنید.

مرحله دوم: وارد سایت Givefastlink.com شوید.

مرحله سوم: لینک ویدیو را Paste کنید و روی دکمه دانلود Download بزنید.

دانلود ویدیو از یوتیوب Youtube بهترین سایت دانلود از یوتیوب

مرحله چهارم: پس از کمی انتظار لینک دانلود ویدیو برای شما نمایش داده میشود و شما میتوانید به راحتی با بالاترین کیفیت ویدیو خود را از یوتیوب دانلود کید.

3.ذخیره فیلم از یوتیوب با btclod

شاید کمتر با این سایت آشنا شده باشید ولی این ابزار هم توانسته نیاز کاربران را برای دانلود ویدیو از یوتیوب رفع کند. برای استفاده از این ابزار کافی است تا مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

مرحله اول: به یوتیوب بروید و لینک فیلم مورد نظر خود را کپی کنید.

مرحله دوم: مرورگر خود را اجرا کنید و عبارت btclod.com را جستجو کنید.

مرحله سوم: حالا لینک ویدیو را در کادر جستجو وارد کنید و گزینه Search را بزنید.

دانلود ویدیو از یوتیوب Youtube بهترین سایت دانلود از یوتیوب

مرحله چهارم: پس از کمی انتظار فیلم یوتیوبی شما آماده دانلود است. ویدیو را ذخیره کنید و در فرصت مناسب بعدا مشاهده کنید.

سخن پایانی

گشت گذار در یوتیوب حتما با تلفن همراه راحتر نسب به کامپیوتر است. ما در این آموزش سعی کردیم آموزش هایی را ارائه کنیم تا شما بتوانید در هر دو دستگاه به راحتی بتوانید ویدیو های خود را از یوتیوب دانلود و ذخیره کنید. به این نکته توجه داشته باشید برای اینکه بتوانید در تلفن همراه از یوتیوب استفاده کنید حتما آخرین بروزرسانی یوتیوب را نصب داشته باشید. اگر به هر دلیل با روش های گفته شده در این آموزش نتوانستید کار ذخیره سازی ویدیو ها را انجام دهید کافی است تا به صفحه دانلود ویدیو از یوتیوب سایت چگونه که منبع این پست آموزشی میباشد، مراجعه کنید.

منبع

36 دانلود
دیدگاه: 0
آخرین بروزرسانی: 21 اسفند 1401

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

کانال تلگرام سیلوصفحه اینستاگرام سیلو