دانلود Luther – the Journey: An adventurous escape 1.0.3 – بازی سرگرم کننده لوتر اندروید

دانلود Luther – the Journey: An adventurous escape 1.0.3 - بازی سرگرم کننده لوتر اندروید

Luther – the Journey: An adventurous escape بازی جدید و فوق العاده در سبک بازیهای ماجراجویی است که بدست استودیوی Target Games GmbH برای اندروید خلق و ارائه شده است.این بازی با قیمت 2.99 دلار ارائه شده است.سیلو هم اکنون به بررسی و معرفی این بازی زیبا می پردازد.از آنجا که بازی های این سبک (ماجراجویی و فکری) به طور کامل ذهن بازیکن را درگیر می کند، می توان گفت Luther – the Journey: An adventurous escape برای چند ساعت سرگرمی انتخابی فوق العاده است.

داستان بازی Luther – the Journey: An adventurous escape را می توان اینطور شرح داد که سفری بسیار جالب و پر هیجان را تجربه خواهید کرد.این سفر زیبا با Martin Luther شروع می شود.و دوستان او بعد از یک حمله عظیم این سفر بزرگ را شروع کرده اند.شما اینجا هستید تا به آن ها کمک کنید.راه را نشانشان دهید.

کمک به مارتین لوتر، مربی فرهیخته در جهت فرار او از شهر پر رمز و راز با همراهانش چیزی است که او را به خطر انداخت. تجربه ماجراهای بی شمار و آثار تاریخی را جمع آوری کنید و بیشتر در مورد تاریخ و شخصیت های مهم زمان در سال 1521 یاد بگیرید، در حالی که همراهان غیر قانونی از تعقیب کنندگان خود فرار می کنند شما باید نترس باشید.هر یک از مسافرین دارای نیازهای مختلفی هستند که باید رضایت داشته باشند.گرسنگی، تشنگی، خستگی یا ایمان به خدا. اگر اینها نادیده گرفته شود، هرگز به هدف نخواهید رسید. شما مسئول تمام این موارد هستید.

ترس را از آن ها دور کنید و به یک دنیای جدید وارد شوید.در این سفر داستان های فوق العاده ای را تجربه خواهید کرد.در این بازی کنترل سلامت لوتر و یارانش به عهده شماست.رسیدن به هدف اصلی باید تنها دغدغه شما باشد.با آذوقه هایی که همراه دارید از سلامت جسم دوستان مطمئن شوید.بدون کمک شما، مارتین لوتر هرگز به هدف نخواهد رسید و اصلاحات اتفاق نمی افتد.این بازی فوق العاده شرح روایت یک سفر پر ماجرا و زیبا است که می تواند به خوبی شما را سرگرم کند.کافیست امتحان کنید … !

ویژگی های بازی Luther – the Journey: An adventurous escape اندروید : 

-تجربه یک همراهی فوق العاده

-وارد شدن به یک دنیای جدید

-پذیرفتن مسئولیت های متفاوت

-کمک به لوتر و همراهان

-گرافیک عالی بازی

-داستان سرگرم کننده و جالب بازی

698 دانلود
دیدگاه: 0
آخرین بروزرسانی: 8 آبان 1396
باکس دانلود
گالری تصاویر
اطلاعات فایل
  • سازنده : Target Games GmbH
  • ورژن : 1.0.3
  • نسخه اندروید : 4.1
  • رده سنی : 7
  • حجم فایل : 62.01 MB

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

کانال تلگرام سیلوصفحه اینستاگرام سیلو