دانلود Battle Cow Unleashed 0.6.3 – بازی اکشن گاو مبارز اندروید

دانلود Battle Cow Unleashed 0.6.3 – بازی اکشن گاو مبارز اندروید

انیمیشن رییس مزرعه را به یاد دارید؟همان چند گاو یاغی که تصمیم به خوش گذرانی گرفته بوده اند و از مزرعه فرار میکردند؟ بازی اکشن Battle Cow Unleashed بر اساس همین انیمیشن ساخته شده با این تفاوت که گاو های خوشگذران و خفن ما، مجبور اند از مزرعه خودشان دفاع کنند. در این بازی شما ریئس تمامی گاو ها  و حیوانات دیگر مزرعه خود هستید. ارتش خودتان را ارتقا دهید و برای آن ها لباس و دستکش و اسلحه خریداری کنید. دشمنان شما کسی نیستند جز دیگر مزرعه داران که تصمیم گرفتند تا مزرعه شما را به تصرف خود در بیارند. شما باید با انسان ها بجنگید.

این درگیری از وقتی شروع شد که انسان ها تعدادی از حیوانات را در مزرعه خود زندانی کرده اند و قصد کشتن آنها را دارند،گاو های زیر دست شما نیز تصمیم گرفتند تا شورش کنند و بر این ظلم مزرعه داران خاتمه دهند اما انسان ها دست به کشتن هم تیمی های شما نیز زده اند و حالا یک جنگ تمام عیار میان شما و بقیه مزرعه داران سر گرفته. هرچه انسان های بیشتری را بکشید امتیازات بیشتری کسب خواهید کرد، با کمک این امتیازات میتوانید مهارت های جنگی خودتان را ارتقا دهید و به یک گاه مبارزه تمام عیار تبدیل شوید.

برای بازی کردن Battle Cow Unleashed نیازی به اتصال اینترنت ندارید پس هنگامی که در ایستگاه اتوبوس نشسته اید یا در انتظار رسیدن نوبت قرار ملاقات خود هستید، این بازی را شروع کنید تا در یک دنیا اکشن غرق شوید و امتیازات بیشتری را کسب کنید. با این بازی نه تنها دیگر حوصله تان سر نخواهد رفت بلکه زمانتان را با نشاط و سر زندگی خواهید گذراند. دانلود این بازی رایگان است، پس منتظر چه هستید؟ همین حالا این بازی را دانلود کنید تا به یک گاو مبارزه تمام عیار تبدیل شوید!

ویژگی های بازی Battle Cow Unleashed اندروید :

  • بدون نیاز اتصال به اینترنت
  • داستان و خط روایت نمایشی
  • اسلحه های گوناگون و زیبا
589 دانلود
دیدگاه: 0
آخرین بروزرسانی: 26 خرداد 1399
گالری تصاویر
اطلاعات فایل
  • سازنده : Hashbyte Studio & Crowdler
  • ورژن : 0.6.3
  • نسخه اندروید : 5.0
  • رده سنی : 3
  • حجم فایل : 54.72 مگابایت

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

کانال تلگرام سیلوصفحه اینستاگرام سیلو