دانلود 1.1 Halloween Photo Editor – Scary Makeup – برنامه ماسک های هالوین برای اندروید

دانلود 1.1 Halloween Photo Editor - Scary Makeup - برنامه ماسک های هالوین برای اندروید

هالوین یکی از جشن های معروف غربیان است که هر ساله آنرا در تاریخ 31 اکتبر برگزار می کنند. در این مراسم بهتر است افراد با شکل و شمایل ترسناک و مردگان ظاهر شوند. اگر شما نیز بخواهید پروفایل یا تصاویر اینگونه داشته باشید و بتوانید آنها را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید نیاز به انجام گریم های سنگین و رفتن به آتلیه ندارید. کافیست ویرایشگر Halloween Photo Editor را برای ایجاد سلفی های خود انتخاب کنید.

ویرایشگر عکس هالووین به شما کمک میکند عکسهایی با تم هالوینی داشته باشید. آرایش هالووین ،عکس های شبح وار گرفته و آنها را در قاب عکس هایی با نمای کدو تنبل و سایر موجودات ترسناک قرار دهید. آیا آماده ترساندن دوستان و خانواده هستید؟ پس ویرایشگر عکس هالووین را امتحان کنید. با آرایش مخصوص هالوین چهره تان را تغییر داده و لب ها و دهانتان را تیره کنید و دور چشمانتان هاله مشکی بیاندازید تا ترسناک شوید و از نمادهای هالویینی روی سلفی و تصویر چهره خود استفاده کنید. اینگونه چهره های وحشتناکی را ایجاد کنید و از خود خلاقیت نشان دهید.

تصویر صورت خود را انتخاب کرده و یا در لحظه عکس بگیرید و سپس تصویر یک روح سرگردان را انتخاب کنید تا صورت شما در قالب آن رو قرار گیرد. ویرایشگر Halloween Photo Editor به شما امکان می دهد تصاویری ایجاد کنید که گویی روح شما در حال ترک بدنتان است. عکس های خود را از هر تصویری برش دهید و خود را به عنوان یک شبح بسازید و یا عکس های خود را در پس زمینه ترسناک و وهم آور یا پس زمینه های جنگلی ، پس زمینه های آبشار بچسبانید. قاب های ترسناک و برچسب های ترسناک را اضافه کنید تا تصویر خود را بیش از اندازه ترسناک کنید.

ویژگی های برنامه Halloween Photo Editor اندروید :

  • امکان اضافه کردن استیکر و برچسب های هالووینی
  • افزودن نمادهای مربوط به مراسم هالوین و کدو تنبل و غیره
  • چسباندن تصویر صورت روی قاب های ترسناک و گریم های هالویینی روی صورت
2,948 دانلود
دیدگاه: 0
آخرین بروزرسانی: 10 آبان 1398
نقاط قوت و ضعف
  • افزودن نمادهای مربوط به مراسم هالوین و کدو تنبل و غیره
باکس دانلود
گالری تصاویر
اطلاعات فایل
  • سازنده : Z Mobile Apps
  • ورژن : 1.1
  • نسخه اندروید : 4.1
  • حجم فایل : 23.34 مگابایت

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

کانال تلگرام سیلوصفحه اینستاگرام سیلو