دانلود My Story – Mansion Makeover 1.87.108 – بازی پازلی بازسازی عمارت اندروید

دانلود My Story – Mansion Makeover 1.87.108 – بازی پازلی بازسازی عمارت اندروید

به My Story – Mansion Makeover خوش آمدید ، جایی که تمام رویاهای شما به حقیقت می پیوندند! یک ماجراجویی هیجان انگیز را آغاز کنید و از عمارت و بچه گربه خود در مقابل بردن اشرار محافظت کنید. به سادگی با ظاهر شدن بلوک ها و حل معماهای انفجاری چالش برانگیز ، آن را مانند خودتان نوسازی کنید! اگر تا به حال آرزو داشته باشید که یک عمارت از خود داشته باشید ، این فرصت شماست! آن را از دست ندهید و My Story – Mansion Makeover را بارگیری کنید. با تعداد زیادی اتاق ، باغ ، استخر شنا ، زمین بازی و حتی یک صفحه هلی کوپتر به عمارت خود در شهر اوکمای بروید! هر آنچه را که تصور کنید در یک عمارت می یابید.

ضربه بزنید و یک بازی سرگرم کننده را تجربه کنید. با به چالش کشیدن معماهای انفجاری خلاقانه میتوانید عمارتی که واقع گرایانه در مقابل دارید را بسازید. با طراحی شخصیت های مختلف برای احساس جذابیت بیشتر، هیجان را تجربه کنید. با طراحی ، تزئین ، باز کردن قفل اتاق های جدید ، بسیاری از مناطق خانه برای بازسازی ، هرگز خسته نشوید! این بازی پر از امکانات برای ایجاد یک عمارت منحصر به فرد است! مبلمان خود را برای تزئین عمارت خود انتخاب کنید همانطور که اگر واقعی باشد ، می توانید وسایل خانه را تزئین کنید! راه خود را از طریق پازل های تطبیقی اعتیاد آور منفجر کنید. یک سری از پازل های انفجاری ظریف طراحی شده پر از خلاقیت را با تقویت کننده های قدرتمند چالشی لذت بخش و سرگرم کننده تکمیل کنید. تمام نیازهای ساخت عمارت در ذهن درخشان یک طراح با استعداد مانند شماست! با تزیین کتابخانه ، آشپزخانه ، باغ ، زمین تنیس ، استخر و بسیاری از مناطق دیگر که در آینده قرار دارد!

ویژگی های بازی My Story – Mansion Makeover اندروید :

  • یک داستان جذاب و پر از شخصیت های زنده زندگی کنید
  • از همسایگان خونگرم و دوستان قدیمی گرفته تا تاجران حریص ، با همه تعامل داشته باشید و هر دو لحظه شاد و تلخ زندگی را تجربه کنید.
  • طراحی ، تزئین ، باز کردن قفل اتاق های جدید ، بازسازی خانه تا زمانی که به خانه شیرین خانه شما تبدیل شود!
1,965 دانلود
دیدگاه: 0
آخرین بروزرسانی: 29 تیر 1401
باکس دانلود
گالری تصاویر
اطلاعات فایل
  • سازنده : ZenLife Games
  • ورژن : 1.87.108
  • نسخه اندروید : 5.0
  • رده سنی : 12

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

کانال تلگرام سیلوصفحه اینستاگرام سیلو