دانلود Stylish Text Pro 2.5.2 – برنامه تکست زیبا برای اندروید

دانلود Stylish Text Pro 2.5.2 – برنامه تکست زیبا برای اندروید

Stylish Text نام برنامه ای مفید و کاربردی در زمینه زیبانویسی در اندروید است که میتواند پیشنهاد ویژه ای برای دوستداران تنوع و زیبایی باشد. با استفاده از این برنامه کم حجم میتوانید متن های زیبا و شیک را در هر نقطه بنویسید و بدون باز کردن برنامه ی متفرقه ای آنرا برای هر کسی ارسال کنید. چنانچه داخل برنامه ی بودید از گزینه حباب شناور متن، نوار شناور یا گزینه انتخاب منو در همه جای صفحه کمک گرفته و بدون باز کردن برنامه اصلی در هر زمان از فونت های آن استفاده کنید.

سبک های مورد علاقه را انتخاب کرده و هربار برای نوشتن از آنها استفاده کنید. شما میتوانید لیست موردعلاقه های خود را مرتب کرده و آنها را طبق اولویت بچینید. یا اینکه با گزینه های Floating Bubble یا Floating Bar ترتیب تصادفی را برای سبک بندی هر کلمه به روشی متفاوت تنظیم کنید. متن تایپ شده خود را به مواردی مانند: کوچک ، تصادفی ، بزرگ و معکوس تبدیل کنید. ویرایشگر سبک اجازه می دهد با ایجاد سبک های جدید یا ویرایش فونت های موجود، خط جدیدی بسازید. با گزینه ی اضافه کردن نمادها یا شکلک ها در اطراف حروف ، کلمات و عبارات ، جایگزین کردن نامه با حروف دیگر یا سفارشی کردن فاصله بین کلمات و غیره برای خود پروفایل های شیک و جذاب ساخته و آنها را در شبکه های اجتماعی با سایرین به اشتراک بگذارید.

ویژگی های برنامه Stylish Text اندروید :

  • تم و رنگ های متنوع، تم شب آبی و خالص سیاه با 16 رنگ رابط کاربری مختلف.
  • از میان هزاران نماد یونیکد ویژه برای تبریک های تزئینی و پروفایل های جذاب انتخاب کنید.
  • استفاده از حباب شناور برای افزایش سرعت کپی ، به اشتراک گذاری ، مورد علاقه
  • مسدود کردن برنامه ها، برنامه هایی را که نمی خواهید با حباب شناور متن شیک و نوار شناور استفاده کنید مسدود کنید.

120 متن ، 20 عدد و 60 سبک هنری از جمله:
BLUE ، Double Struck ، Script Normal and Bold، Fracture Normal and Bold، Sans Mono، Normal and Bold، Math Bold، Italic and Bold Italic، Circular، SQUARED، CIRCLES DARK، SQUARES DARK، CAPS SMALL، Monospace، Inside Down and Mirrore ، Double Decker ، Dots UP DOWN ، Superscript و Subscript و موارد دیگر.

1,125 دانلود
دیدگاه: 0
آخرین بروزرسانی: 9 اسفند 1401
باکس دانلود
گالری تصاویر
اطلاعات فایل
  • سازنده : RuralGeeks
  • ورژن : 2.5.2
  • نسخه اندروید : 5.0
  • رده سنی : 7
  • حجم فایل : 11 مگابایت

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

کانال تلگرام سیلوصفحه اینستاگرام سیلو