دانلود Cultures: 8th Wonder of the World 1.0 – بازی عجایب هشتگانه جهان اندروید

دانلود Cultures: 8th Wonder of the World 1.0 - بازی عجایب هشتگانه جهان اندروید
Cultures: 8th Wonder of the World یا عجایب هشتگانه از جدیدترین بازی های استراتژیکی است که توسط استودیوی بازیسازی Runesoft GmbH و باقیمت 5.99 دلار در مارکت اندروید به انتشار رسیده است.
قهرمانان مشهور وایکینگ بنجینی بعد از آخرین ماجراجویی بازنشسته شدند و از زندگی روزمره خود لذت می برند، هجدهمین دوره جشنواره جهانی سالانه پس از پایان “Northland” برگزار شده است.
اما یک روز، قدرت تاریکی و شرارت، به آرامی شروع به گسترش در سراسر جهان کرد. در ابتدا هیچ کس این را متوجه نشد یا توجهی نداشت اما کمی بعد مردم احساس کردند که سوء ظن، نفرت، جنگ و آسیب به بشریت بازمی گردد. بیشتر و بیشتر بخش هایی از جهان شناخته شده توسط اشراری که هیچ کس نمی توانست درک کند و یا با آن مبارزه کند مورد حمله قرار گرفت.
زمانی که پایان به نظر نزدیک بود و جهان در آستانه هرج و مرج ابدی ایستاده بود، روسای همه کشورها در شورای ملل متحد گرد آمدند. در بحثهای طولانی آنها سعی کردند ابزارهایی برای مقابله با شر وبدی پیدا کنند. اما هیچ کس نمی دانست چه کاری باید کرد!
یکی از اندیشمندان، برخی از نوشته های قدیمی را یافت که راه مبارزه با شر در آن ذکر شده بود. یک راه طولانی و خطرناک، زیرا فقط اگر عجایب هفتگانه خدایان دوباره ساخته شوند، می توانند تاریکی را بیرون رانده و آنرا شکست دهند. 
بزرگترین قهرمانان گذشته احضار شدند تا سرنوشت بشریت را از نو رقم بزنند.
اکنون سرنوشت آنها و سرنوشت تمام بشریت در دستان شماست. شما باید با کمک قهرمانان خود رمز و راز اطراف عجایب هفتگانه جهان را حل کنید و تاریکی و شرارت را از زمین بیرون کنید!

ویژگی های بازی Cultures: 8th Wonder of the World اندروید :

-گیم پلی استراتژیکی و ماجراجویی
-طراحی عالی لوکیشن ها
-کاوش در مکان های مختلف
-وجود انواع قهرمانان برای نابودی شرارت
901 دانلود
دیدگاه: 0
آخرین بروزرسانی: 3 مهر 1396

باکس دانلود
گالری تصاویر
اطلاعات فایل
  • سازنده : Runesoft GmbH
  • ورژن : 1.0
  • نسخه اندروید : 3.1
  • رده سنی : 3
  • حجم فایل : 7.86 MB

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

کانال تلگرام سیلوصفحه اینستاگرام سیلو