دانلود 7.2.1 Quizlet: Learn Languages – برنامه آموزش زبانهای روز دنیا اندروید

دانلود 7.2.1 Quizlet: Learn Languages - برنامه آموزش زبانهای روز دنیا اندروید
Quizlet نام برنامه ای در زمینه آموزش زبان های روز دنیاست که میتوانید از آن برای یادگیری زبان موردعلاقه خود استفاده کنید. در واقع این ساده ترین روش برای تمرین و تسلط بر آنچه می آموزید است و باعث می شود، مرتبا مجموعه های مطالعه خود را ایجاد کنید یا از میلیون ها یادداشت که توسط دانش آموزان دیگر ایجاد شده اند، انتخاب کنید.
این بستگی به شما دارد که به چه طریقی تمرین خود را ادامه دهید. بیش از 50 میلیون دانش آموز هر ماه با Quizlet تحصیل می کنند ، زیرا این برنامه برتر آموزشی است که مطالعه ی زبانهای مختلف و گرامر، لغات و علوم را ساده و مؤثر می کند و از همه مهمتر اینکه رایگان است!
با Quizlet می توانید خود را برای روز آزمون آماده کنید وحافظه خود را با نوشتن تست کنید. برای محک زدن سرعت خود در حالت مسابقه ای شرکت کرده و آموخته های خود را مرتباً با همکلاسی ها (اگر دانش آموز هستید) یا دانش آموزان خود (اگر معلم هستید) به اشتراک بگذارید. به 18 زبان صحیح تلفظ کنید و روش مطالعه خود را با تصاویر و صوتی دلخواه تقویت کنید. این که آیا شما در حال آمادگی برای آزمون های استاندارد یا امتحانات بزرگ مانند SAT یا ACT هستید یا برای ترم تحصیلی جدید یا آزمون مدرسه مطالعه می کنید فرقی ندارد.
Quizlet می تواند به شما کمک کند با اطمینان یاد بگیرید. از برنامه یادگیری Quizlet برای هر موضوعی ، از جمله واژگان ، زیست شناسی ، شیمی ، مطالعات اجتماعی ، AP ، GRE و موارد دیگر استفاده کنید. با حالتهای مطالعه که به شما امکان می دهند لغات جدید را به خاطر بیاورید. تلفظ های صحیح را بیاموزید و خود را در بیش از 18 زبان خارجی از جمله اسپانیایی ، فرانسوی ، آلمانی و چینی تست کنید ، زبانهای خارجی را به طور موثرتر بیاموزید.

ویژگی های برنامه Quizlet اندروید :

  • تمرین در موضوعات مختلف علمی و درسی چه در حالت دانش اموزی یا معملی
  • روشی موثر برای مطالعه ی زبانهای مختلف و گرامر، لغات و علوم گوناگون
  • امکان یادگیری 18 زبان خارجی از جمله اسپانیایی ، فرانسوی ، آلمانی و چینی
591 دانلود
دیدگاه: 0
آخرین بروزرسانی: 26 مرداد 1401
باکس دانلود
گالری تصاویر
اطلاعات فایل
  • سازنده : Quizlet Inc.
  • ورژن : 7.2.1
  • رده سنی : 7
  • نیاز به اینترنت: دارد
  • حجم فایل : 24 مگابایت

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

کانال تلگرام سیلوصفحه اینستاگرام سیلو