دانلود Parker’s Driving Challenge 1.1 – بازی اتومبیلرانی بدون دیتا اندروید

دانلود Parker’s Driving Challenge 1.1 - بازی اتومبیلرانی بدون دیتا اندروید

Parker’s Driving Challenge از جدیدترین بازیهای ماشین سواری و مسابقه ای می باشد که توسط استودیوی بازیسازی Play With Games و بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده و موفق به کسب امتیاز 4.5 از 5 گوگل پلی شده است. گرچه تاکنون بازیهای اتومبیلرانی بسیاری عرضه شده اما اینبار نوع جدیدی از ماموریت های رالی را تجربه خواهید نمود. شما بعنوان راننده اختصاصی بانو پنه لوپه انتخاب شده اید، پس به دقت به اوامر او گوش داده و به تعقیب و گریز خودروهای دیگر بپردازید. برای اولین بار با ماشین مشهور FAB 1 رانندگی کنید و با خلق نوآوری های جدید به تکمیل ماموریت های محوله بپردازید.

بانو پنه لوپه هر اتفاقی بدی که در اتومبیل اتفاق می افتد را نمی پذیرد، بنابراین یاد بگیرید که FAB 1 را کنترل کنید و با عملکرد متغیرش تنظیم کنید! با ارتقاء هر قطعه، ماشین شما ترفندهای جدید را یاد می گیرد پس مطمئن شوید که آنها را می شناسید! با درس های ساده و تمرین  برای یادگیری شروع کنید.

ترفندهای جدیدی مانند توانایی پرواز، داغ شدن موتور و غیره را بکار ببندید و با انجام شاهکارهای شگفت انگیز پیشرفت کنید. از آزمایشگاه موجود استفاده کرده و با خرید اقلام ضروری، آیتم های ماشین را ارتقاء دهید تا بتوانید از پس وظایف و چالش هایی که در مسیرتان وجود دارند برآیید. مسلما پرواز با ماشین برفراز شهر و پرش از روی موانع و انجام کارهای دیوانه وار لذتی دارد که تنها در این بازی منحصربفرد آنها را تجربه خواهید کرد.

ویژگی های بازی Parker’s Driving Challenge اندروید :

-قرار گیری در نقش پارکر و رانندگی با FAB 1
-دقت در رانندگی، تعقیب و گریز و ماموریتهای جدید
-پرواز، پارک خودرو و تکمیل 40 ماموریت رانندگی
-روش های کنترل قابل برنامه ریزی (شیب، دکمه ها، چرخ فرمان)
-نمایش چندگانه (از جمله Bonnet Cam)

560 دانلود
دیدگاه: 0
آخرین بروزرسانی: 17 مهر 1396
نقاط قوت و ضعف
  • گرافیک عالی وصداگذاری مهیج
  • ارتقا ماشین و تکمیل سه ماموریت متنوع
باکس دانلود
گالری تصاویر
اطلاعات فایل
  • سازنده : Play With Games
  • ورژن : 1.1
  • نسخه اندروید : 4.1
  • رده سنی : 7
  • حجم فایل : 81.09 MB

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

کانال تلگرام سیلوصفحه اینستاگرام سیلو