دانلود Disorder 1.3 – بازی اکشن آشوب اندروید

دانلود Disorder 1.3 – بازی اکشن آشوب اندروید

Disorder یکی از بازی های تیراندازی اکشن پرطرفدار است که شما را برای نبردهای آخرالزمانی با دشمنان فرا می خواند. به بی نظمی خوش آمدید. اکنون سال 2030 است و جنگ به یک هنجار جدید جهانی تبدیل شده است. در درگیری مداوم برای کسب سلاح های هسته ای و غنایم جنگی ، چندین جناح با یکدیگر در حال نبرد هستند. در این جنگ بی پایان هیچ کس از زیر فشار خشونت فرار نمی کند. به عنوان یک سرباز نخبه ، زمان آن فرا رسیده است که شما در کنار هم تیمی های خود اسلحه بکشید و بجنگید! پنج فعالیت محدود به زمان برگزار شده است. طیف گسترده ای از پاداش های غنی مانند شخصیت ها ، لباس ها و لوازم جانبی وجود دارد که با استفاده از آنها بتوانید در ماموریت ها بدرخشید. در مکان های ناشناخته مربوط به دوران آینده، مانند ویرانه ها ، ایستگاه های رادار و سیلوهای موشکی که برای نبردهای با موضوع جنگ ساخته شده اند قدم بگذارید.

به عنوان یک سرباز در این دنیا ، می توانید وفاداری خود را به سه جناح بسیار متفاوت: Pale Knights ، Ghost Puppets و Cadaver Unit نشان دهید، تا موارد بیشتری از آنها آشکار شود. شخصیت های منحصر به فرد و نیروهای مخصوص مانور ، دفاع ، پشتیبانی وجود دارند که هر شخصیت به نقش های مختلفی طبقه بندی می شوند و این امکان را فراهم می آورد تا آزادی و تنوع بسیار زیادی در تیم سازی ایجاد شود. آنها نه تنها شخصیت ، ظاهر و داستان تفاوتی دارند بلکه حتی مهارتهای منحصر به فرد و انواع اسلحه نیز دارند.

این وظیفه شماست که هر شخص را بنا به وظیفه و کارکردش تعیین کنید. می توانید سلاح و توانایی سازگاری با میدان جنگ را ارتقا دهید. خود را از تقویت کنید تا زمانی که آماده امتحان کردن و کنترل موشک سیلو باشید. با هم تیمی ها رقابت کنید تا در برابر گروه های دشمن به رقابت بپردازید. مستقیم به سیلوی موشک بروید یا با خیال راحت از سطح خود بالا بروید تا پایگاه ها را یکی یکی پایین بیاورید؟ این همه به همکاری استراتژیک با هم تیمی های شما بستگی دارد! پس استراتژی های حمله جایگزین را پیدا کنید و ترکیب تیم خود را برای رسیدن به پیروزی ایجاد کنید.

ویژگی های بازی Disorder اندروید :

  • حضور در مکان های ناشناخته مربوط به دوران آینده
  • استفاده از شخصیت های مختلف بسته به توانایی های خاص هریک
  • استفاده از سلاح های مرگبار و نفوذ به پایگاههای دشمن و نابودی آنان
448 دانلود
دیدگاه: 0
آخرین بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1399
نقاط قوت و ضعف
  • حضور در مکان های ناشناخته مربوط به دوران آینده
  • استفاده از شخصیت های مختلف بسته به توانایی های خاص هریک

باکس دانلود
گالری تصاویر
اطلاعات فایل
  • سازنده : NetEase Games
  • ورژن : 1.3
  • نسخه اندروید : 4.3
  • رده سنی : 7
  • حجم فایل : 70.71 مگابایت

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

کانال تلگرام سیلوصفحه اینستاگرام سیلو