دانلود Knighthood 1.15.6 – بازی اکشن انجمن شوالیه ای اندروید

دانلود Knighthood 1.15.6 – بازی اکشن انجمن شوالیه ای اندروید

در بازی نقش آفرینی جدید Knighthood شما نقش یک شوالیه خشمگین را به عهده دارید که برای مبارزه و تسخیر به دنیا آمده اید. با دوستان و دشمنان خود در یک دنیای فانتزی پر از هیولاهای مرموز و دشمنان قدرتمند بجنگید و در حال تلاش برای تبدیل شدن به مخوف ترین و مشهورترین شوالیه سرزمین در Order of Rage باشید. شوالیه های خشمگین مانند قهرمانان، زمانی از جهان دفاع کردند. اکنون، توسط قدرت تاریک لرد کارنون دچار فساد شده اند. شما به عنوان یک شوالیه جدید باید دست به تلاش زده و دنیای RPG فانتزی را کشف کنید، با هیولاهای حماسی مبارزه کنید، با دشمنان و شوالیه های مزاحم مبارزه کنید تا افسانه خود را در میان Order of Rage بسازید. بازی را راه اندازی کنید، شوالیه خود را بسازید و به ماجراجویی جدید پر اکشن بپیوندید و وارد دنیای فانتزی حماسی شوید!

سر ادوارد دریکسون افسانه ای را در اولین آزمایش های RPG خود دنبال کنید و با او مبارزه کنید تا ارزش خود را سایرین ثابت کنید. دستکش خود، یادگار و نماد قدرتمند Order of Rage را به دست آورید و ماجراجویی RPG حماسی خود را در Astellan، در یک دنیای فانتزی رنگارنگ آغاز کنید. با جمع آوری آیتم های افسانه ای برای شخصی سازی و تقویت خود دست به مبارزه بزنید. قهرمانان باستانی را استخدام و ارتقا دهید تا قدرت های نبرد خود را بهبود ببخشید. توانایی های منحصر به فرد قهرمانان خود را در طول مبارزه آزاد کنید. در راه رسیدن به اوج بجنگید و به یک افسانه تبدیل شوید
در این بازی جدید، در حالی که در دنیایی از فانتزی عمیق تر می شوید، با اجنه، جانوران و موجودات مرده نبرد و شوالیه خود را ارتقا دهید. در این بازی رزمی ژست محور، بهترین تاکتیک ها را برای پیروزی در جنگ ها و تبدیل شدن به یک افسانه انتخاب کنید.

در شکارها و ماموریت‌ها برای بهبود تجهیزات و بازی خود، گنج های کمیاب را به دست آورید. قهرمانان باستانی را جمع آوری کنید تا در کنار شما بجنگند و توانایی های حماسی آنها را در مواقع ضروری احضار کنید. استراتژی RPG خود را انتخاب کنید. سلاح ها و قهرمانان خود را متناسب با اهداف خود انتخاب کنید و در مبارزه پیروز شوید!
بر مهارت های رزمی RPG خود مسلط شوید: یک زنجیره عالی از حملات ایجاد کنید که بین قدرت های سلاح، دستکش و قهرمان تغییر می کند. شوالیه های دیگر را شکست دهید و قهرمان عرصه PvP شوید.

ویژگی های بازی Knighthood اندروید :

  • به طور کامل Rage Knight خود را سفارشی کنید. سبک حماسی خود را به دوستان و دشمنان خود نشان دهید.
  • بهترین تجهیزات را از میان صدها مورد جمع آوری کنید و در عرصه PvP و تابلوهای امتیازات ایستادگی کنید.
  • ظاهری متناسب با شخصیت خود ایجاد کنید و با سبک مبارزه کنید.
  • برای تقویت پیوندهای خود و تقویت استراتژی RPG خود، با همتایان خود در زمان واقعی گپ بزنید.
  • مبارزه با نبردهای حماسی. با هم می توانید میراثی بسازید و به شکوه Order of Rage زندگی کنید.
65 دانلود
دیدگاه: 0
آخرین بروزرسانی: 5 آذر 1401
 
 

گالری تصاویر
اطلاعات فایل
  • سازنده : King
  • ورژن : 1.15.6
  • نسخه اندروید : 5.0
  • رده سنی : 12
  • حجم فایل : 94 مگابایت

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

کانال تلگرام سیلوصفحه اینستاگرام سیلو