دانلود Ice Scream 3: Horror Neighborhood 1.1.2 – بازی رقابتی جیغ یخی 3 اندروید

دانلود Ice Scream 3: Horror Neighborhood 1.1.2 – بازی رقابتی جیغ یخی 3 اندروید

Ice Scream 3: Horror Neighborhood سری جدید بازی مهیج و ترسناک جیغ یخی است که نسخه های قبلی آنرا معرفی کرده ایم. در اینجا نیز قرار است ماجراهای نسبتا دلهره آوری را از سر بگذرانید. داستان بازی از جایی شروع می شود که یک فروشنده بستنی به محله آمده است! او دوست و همسایه شما مایک را ربوده است و شما همگی شاهد آن بوده اید … او بهترین دوست شما را با استفاده از نوعی ابرقدرت منجمد کرده است و او را با ون خود به جایی رسانده است. دوست شما گمشده است و بدتر از همه اینکه اگر فرزندان بیشتری مانند او وجود داشته باشند چه می کنید؟

نام این فروشنده بستنی وحشتناک راد است و به نظر می رسد او نسبت به بچه ها بسیار مهربان است. با این حال ، او یک نقشه شیطانی در سر دارد ، و شما باید بدانید که بچه های گمشده کجا هستند. همه می دانید که او آنها را به ون بستنی می برد ، اما شما نمی دانید آنها پس از آن به کجا می روند. ماموریت شما این است که به صورت پنهانی در داخل ون مخفی شده و رمز و راز این ربایش ها را حل کنید. برای این کار ، شما در سناریوهای مختلفی مسافرت کرده و معماهای لازم را برای نجات کودک یخ زده حل کنید. پس از تعقیب و گریز و یافتن راد، او به تمام حرکات شما گوش خواهد داد. حتی می توانید او را پنهان کنید و فریب دهید ، بنابراین او شما را نمی بیند. همچنین با ون به سناریوهای مختلف بروید و تمام رازهای آن را کشف کنید.

برای کشف سرنخ ها باید انواع پازل ها را حل کنید تا همسایه خود را از چنگال این دشمن هولناک نجات دهید. این بازی در حالت عادی و سخت اجرا می شود که هر کدام را میتوانید اجرا کرده و ذهن خود را به چالش بکشید. آیا می توانید همه آنها را تکمیل کنید؟ در اینجا میتوانید از یک بازی ترسناک و بدون سناریوهای خونین و پر از کشتار لذت ببرید. برای تجربه بهتر بازی Ice Scream 3: Horror Neighborhood با هدفون توصیه می شود. این بازی حاوی تبلیغات است.

ویژگی های بازی Ice Scream 3: Horror Neighborhood اندروید :

  • تجربه فانتزی از وحشت و سرگرمی با ماجراهای دلهره آور
  • هر بروزرسانی دارای مطالب جدید ، اصلاحات و پیشرفت ها
  • گرافیک بازی در عین سادگی با دید بسیار عالی از مکان ها
621 دانلود
دیدگاه: 0
آخرین بروزرسانی: 7 مهر 1401
گالری تصاویر
اطلاعات فایل
  • سازنده : Keplerians Horror Games
  • ورژن : 1.1.2
  • نسخه اندروید : 4.1
  • رده سنی : 12
  • حجم فایل : 145.99 مگابایت

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

کانال تلگرام سیلوصفحه اینستاگرام سیلو