دانلود Loopables 1.0 – بازی پازل جالب و سرگرم کننده اندروید

دانلود Loopables 1.0 - بازی پازل جالب و سرگرم کننده اندروید

اکنون Loopables که بدست کمپانی بازی سازی Karuwa Apps برای تبلت ها و گوشی های اندرویدی خلق شده است، توسط اندروید سیتی معرفی می شود.این بازی با قیمت 2.99 دلار در گوگل پلی به فروش می رسد.با داستانی عالی و گیم پلی جذاب میتواند ساعت ها کاربران خود را سرگرم کند.

در Loopables هدف شما این است که  محیط زیست را برای هدایت ربات فراموش شده دستکاری کنید. این یک تجربه سورئالی است که شما را از طریق یک حلقه ثابت پر از شرایط سرگرم کننده و چالش ها هدایت می کند.کنترل های بازی برای یادگیری آسان است و پازل سخت می باشد. سعی کنید فقط در بلوک های مناسب برای راه خود ضربه بزنید.

باید به بهترین شکل ممکن این ربات را هدایت کنید و کمکش کنید تا ماموریت ها را یکی پس از دیگری به بهترین شکل ممکن انجام دهد و از مکان فعلی نجات پیدا کند.او سرگردان است و گاهی بدون حرکت می ماند.چون نمیداند بهترین تصمیمی که میتواند در این لحظه بگیرد چیست …! در این بازی ده ها سطح مختلف وجود دارد و هر کدام در موقعیت های مختلف شروع می شود.باید سعی کنید از تمامی آن ها بگذرید.پازل هایی که سر راهتان قرار می گیرد را به خوبی حل کنید و سعی کنید در یک چالش نمانید و به سرعت از هر مرحله عبور کنید.

ویژگی های بازی Loopables اندروید :  

-هدایت کامل ربات موجود در بازی

-وجود ده ها سطح منحصر به فرد

-مواجه شدن با انواع پازل و حل آنها

-مشاهده چالش های جدید در هر سطح

-اشتراک گذاری مراحل و وضعیت بازی با دوستان

-بازی در مکان های مختلف و موقعیت های جدید

575 دانلود
دیدگاه: 0
آخرین بروزرسانی: 2 آبان 1396
باکس دانلود
گالری تصاویر
اطلاعات فایل
  • سازنده : Karuwa Apps
  • ورژن : 1.0
  • نسخه اندروید : 4.4
  • رده سنی : 3
  • حجم فایل : 26.78 MB

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

کانال تلگرام سیلوصفحه اینستاگرام سیلو