دانلود World Leaders 1.6.0 – بازی رهبران جهان اندروید

دانلود World Leaders 1.6.0 – بازی رهبران جهان اندروید

World Leaders نام بازی جدید در سبک اکشن است که شما را برای نبردهای جدید آماده می سازد. ایجاد یک زمین جدید آغاز شده است، و هدف در آن، بزرگترین نبرد برای تسلط بر جهان است. شما در تلاش هستید تا رهبر قدرتمندترین کشور روی کره زمین باشید. با این حال، در همان زمان، هزاران نفر دیگر نیز همین اهداف را دنبال می کنند. موفقیت شما به تسلط بر مهارت های رهبری و ساختن کشور جدیدتان، یافتن دوستان جدید از سراسر جهان و اثبات اینکه شما بهترین رهبر در جهان هستید بستگی دارد!

این بازی استراتژی جنگی عالی برای علاقه مندان به بازی های نوبتی است! یک قیام بزرگ حکومت موجود در کشور شما را سرنگون کرد. شما به عنوان رهبر قیام از اختیارات نامحدودی در کشور برای رهبری و بازسازی آن برخوردارید. دولت شما و استراتژی شما را برای ساختن کشور به یک امپراتوری انتخاب کرده است. حال کشور جدید به شما به عنوان رهبر خود نیاز دارد.
World Leaders یک بازی استراتژی نوبتی است که در آن باید امپراتوری خود را بسازید. از زمان خود عاقلانه برای اجرای استراتژی و تاکتیک های مناسب استفاده کنید! شما به عنوان رهبر یک کشور کوچک شروع خواهید کرد و از طریق دیپلماسی، استراتژی و مهارت، حکومت خود را بر کل جهان گسترش خواهید داد. هدف شما این است که در نهایت برای همه افراد دیگر برتر شوید و هزاران بازیکن را در سراسر جهان رهبری کنید. با استفاده از همه چیز، از دیپلماسی گرفته تا جنگ، باید برای ساختن یک امپراتوری، هم از نظر اقتصادی و هم از لحاظ نظامی تلاش کنید. بازی شامل: منابع، کارخانه ها، بورس اوراق بهادار، بازارهای سلاح، دیپلمات ها، اتحادها، سازمان ملل، مرکز جاسوسی، اتاق جنگ، سیستم اقتصادی، فناوری، رویدادهای جهانی، اخبار جهانی و هوش مصنوعی بسیار پیشرفته است.

سلاح های موجود در بازی: نفربرهای زرهی، تانک ها، توپخانه، موشک های ضد هوایی، هلیکوپتر، جت های جنگنده، کشتی ها، زیردریایی ها، روبات های جنگی، وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین (پهپاد)، ناوهای هواپیمابر و موشک های بالستیک… است. صدها امکان جاسوسی، جنگ، دیپلماتیک و اقتصادی که به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که چگونه امپراتوری خود را بسازید. رهبرانی که به طور مداوم برای بیش از 7 روز در رتبه اول قرار می گیرند، به طور خودکار وارد تالار مشاهیر رهبران جهان می شوند.

74 دانلود
دیدگاه: 0
آخرین بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1401
باکس دانلود
گالری تصاویر
اطلاعات فایل
  • ورژن : 1.6.0
  • حجم فایل : 103 مگابایت

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

کانال تلگرام سیلوصفحه اینستاگرام سیلو