دانلود Commands & Colors: The Great War 1.9.45 – بازی استراتژیکی جنگ بزرگ اندروید

دانلود Commands & Colors: The Great War 1.9.45 – بازی استراتژیکی جنگ بزرگ اندروید

Commands & Colors: The Great War از دسته بازی های استراتژیکی اندروید است که توسط استودیوی بازیسازی HexWar Games Ltd و باقیمت حدود 10 دلار منتشر شده و با به تصویر کشیدن تاریخ جنگ جهانی اول توانسته مورد توجه مخاطبین بسیاری قرار گیرد.

همانطور که گفته شد، با نصب و اجرای بازی فوق العاده Commands & Colors: The Great War پا به دورانی میگذارید که جنگ های نظامی حرف اول را میزند و بازیکن در قالب شخصیت های مختلف میتواند نقش های حساس و کلیدی این نبردها را تجربه کند.این جنگ ها همگی بر روی استقرار تاریخی نیروها و ویژگی های مهم زمین در مقیاسهای متفاوت متمرکز شده اند. اینکه جنگ را در چه وسعتی تماشا کنید متغیر بوده، زیرا مقیاس بازی انعطاف پذیر است و هر جنگ با جنگ دیگر متفاوت است. برای بعضی از سناریوها، چندین واحد پیاده نظام نیاز است و گاهی نیز شاهد جنگ بزرگتری خواهید بود. در حالی که در سایر سناریوها ممکن است یک واحد فقط از چند سرباز شجاع که بالای سر قرار دارند تشکیل شود. سیستم فرماندهی، عملیات جنبش را مهار کرده و یک مه از جنگ ایجاد می کند و بازیکنان را با بسیاری از فرصت های جالب به چالش میکشد

بازیکنان با استفاده از تاکتیکهای میدان جنگ باید به پیروزی برسند و با ارزیابی نقاط قوت و محدودیت های مختلف واحدهای جنگ جهانی اول از پس چالش های پیش رو برآیند.بطور کلی Commands & Colors: The Great War با داشتن گرافیک عالی و طراحی انیمیشن های جذاب توانسته تا حد زیادی توقع علاقمندان بازیهای جنگی را برآورده سازد و اکنون آخرین نسخه ی آن به همراه دیتای کامل آماده ی دانلود از سیلو می باشد.

ویژگی های بازی Commands & Colors: The Great War اندروید :

-انتخاب های استراتژیهای جنگی با استفاده از عینک، ترانشه ها، تفنگداران و بمب گذاران

-بازی به عنوان جنگجویان ملیت های مختلف مانند آلمانی، انگلیسی یا کانادا

-شبیه سازی گزینه های تاکتیکی و استراتژیک

-شامل بیش از 50 کارت مبارزه و فرمان

1,720 دانلود
دیدگاه: 0
آخرین بروزرسانی: 21 تیر 1396
نقاط قوت و ضعف
  • گرافیک اچ دی و صداگذاری هیجان انگیز
  • طراحی خوب انیمشین ها و ساخت عالی آن
باکس دانلود
گالری تصاویر
اطلاعات فایل
  • سازنده : HexWar Games Ltd
  • ورژن : 1.9.45
  • نسخه اندروید : 4.0.3
  • رده سنی : 7
  • نیاز به اینترنت: دارد
  • حجم فایل : 40.01 MB

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

کانال تلگرام سیلوصفحه اینستاگرام سیلو