دانلود Mutiny: Pirate Survival RPG 0.39.1 – بازی بقاء در دنیای دزدان دریایی اندروید

دانلود Mutiny: Pirate Survival RPG 0.39.1 – بازی بقاء در دنیای دزدان دریایی اندروید

داستان بازی جذاب Mutiny: Pirate Survival RPG از این قرار است که پس از شورش در کشتی خود را در یک جزیره دزدان دریایی تنها می یابید. بدون غذا، بدون اسلحه، و فقط چند مرد ملوان در کنار شما، که در طول شورش به شما وفادار ماندند. اما وقتی چیزی برای از دست دادن ندارید آزادی واقعی شروع می شود! آیا آنچه را که برای گذراندن بازی های خطرناک دزدان دریایی لازم است دارید؟ برای پیوستن به یک ماجراجویی واقعی بازمانده قدم بردارید! Mutiny یک تلاش RPG حماسی است که در آن شما باید برای زنده ماندن از بازی‌های جزیره‌ای بی‌رحمانه بجنگید. اکنون شما یک دزد دریایی هستید که شانس بقای واقعی در اقیانوس را پشت سر می گذارد. بنابراین وسایل خود را جمع آوری کنید و خدمه کوچک خود را رهبری کنید، و این را به یک ماجراجویی مرگبار تبدیل کنید!

در این ماجراجویی جزیره شما باید راه خود را از طریق بیابان باز کنید و قلعه خود را بسازید تا از وسایل و جان خود محافظت کنید. شما باید به یک دزد دریایی خوش شانس تبدیل شوید در غیر این صورت در انجام این تلاش برای بقا شکست خواهید خورد. در یک بازی بقای جزیره غرق شوید. همانطور که در تمام بازی های اکشن RPG شما حتی یک دقیقه هم برای استراحت نخواهید داشت. تیز بمانید و خدمه دزدان دریایی خود را رهبری کنید! برای اولین بار در ژانر بقا، یک تیم را برای کنترل می گیرید. آنها را برای کارهای مختلف از کاردستی گرفته تا دفاع از قلعه خود منصوب کنید. به جستجوی جزیره چالش برانگیز بروید و با هم به دنبال گنج دزدان دریایی بگردید. تیم خود را بزرگ کنید تا بهترین کاپیتان جزایر شوید!

Mutiny به دلایلی در میان بهترین بازی‌های بقای جزیره قرار گرفته است. چرا؟ این ویژگی های بازی های RPG، بازی های بقای PvP و بازی های ماجراجویی اقیانوس را ترکیب می کند. اقدامات زیادی در طول بازی اتفاق می افتد که نمی توانید نفس خود را بیرون بیاورید. با نبردهای PvP مبارزه کنید، حملاتی را به همسایگان بادوام خود انجام دهید!امروز سفر RPG خود را زیر پرچم سیاه شروع کنید و ثابت کنید که یک بازمانده واقعی از کارائیب خطرناک هستید. سعی کنید زنده بمانید. دنیای بازی های جست و جوی جزایر کارائیب مال شماست! ثابت کنید ارزش لقب پادشاه دزدان دریایی را دارید. ماجراجویی دزدان دریایی شما از همین الان شروع می شود. به هزاران بازیکن در سراسر جهان بپیوندید! Mutiny بهترین ویژگی های بازی های ماجراجویی PvP و RPG را جمع آوری کرده است. با این همه اتفاق، مطمئناً این تلاش برای بقای جزیره دزدان دریایی را برای مدت طولانی به یاد خواهید آورد.

536 دانلود
دیدگاه: 0
آخرین بروزرسانی: 22 آبان 1401
 
 

گالری تصاویر
اطلاعات فایل
  • سازنده : Helio Games
  • ورژن : 0.39.1
  • نسخه اندروید : 7.0
  • رده سنی : 16
  • حجم فایل : 76 مگابایت

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

کانال تلگرام سیلوصفحه اینستاگرام سیلو