دانلود Veritas 1.0.4 – بازی ماجرایی حقیقت اندروید

دانلود Veritas 1.0.4 - بازی ماجرایی حقیقت اندروید

Veritas یک بازی ماجراجویی و پر رمز و راز است که از سوی استودیوی Glitch Games ارائه شده است. این یک گیم پرطرفدار برای علاقمندان سبک های جستجو در اطراف و کشف سرنخ های پنهان است که میتواند تا ساعت ها بازیکن را درگیر خود سازد. شما در نقش شخصیت اصلی، با حضور داوطلبانه برای شرکت در مطالعه ای که توسط شرکت Veritas Industries انجام شده است، به یک مرکز تحقیقاتی اعزام شده اید اما پس از یک اتفاق بیهوش شدید.

اکنون خود را در یک اتاق کوچک می بینید و از خواب بیدار شده اید. چیز زیادی یادتان نیست و گویا هیچ خاطره ای از روز گذشته در ذهنتان نمانده است. آخرین چیزی که به خاطر دارید ثبت نام در مرکز تحقیقاتی و پیروی از بعضی از افراد خوب است که کت های سفید پوشیده اند. اما آنها نمی توانند به شما دروغ بگویند؟ آیا اتفاق خاصی توسط آنها رخ داده است ؟

در این بازی پازل روایی ، شما باید دنیای تاریک و پیشگویی پر از دروغ و رمز و راز را کشف کنید. برای مشخص کردن آنچه اتفاق افتاده چگونه می توانید فرار کنید یا اینکه کل اسرار را کشف کنید. با استفاده از دوربین Glitch از هر آنچه پیدا می کنید عکس بگیرید. پوستر ، سرنخ ، دیوار و یا لکه های خون و یا هر چیزی که توجهتان را جلب می کند. بعدا از آنها استفاده کنید تا به حل معماها بپردازید و رمز و راز را جمع کنید و در صورت نیاز یادداشت برداری کنید. با حل بسیاری از پازل ها ، اعم از پازل های کشف اشیاء و کشف مدارکی که همه به طرز پیچیده ای برای جابجایی داستان طراحی شده اند، پیشرفت کنید. هیچ جای پرکننده ای بی معنی را در اینجا نمی یابید، یک سری مکان ها که فقط بصورت منظم درکنار هم قرار گرفته اند. پس دست به ماجراجویی در محیط ها بزنید و از آهنگ زمینه که توسط ریچارد جی. Moir ساخته شده است لذت ببرید.

ویژگی های بازی Veritas اندروید :

  • با کمک دوربین از هر آنچه پیدا می کنید عکس بگیرید؛ پوستر ، سرنخ ، دیوار و یا لکه های خون
  • یادداشت های مربوط به مکانها را مانند یک کارآگاه واقعی بنویسید. از کاغذ کمتری استفاده کنید ، درختان کمتری را از بین ببرید
  • از یادداشت های خود برای حل معماها استفاده کنید. چندین عکس را بیرون بکشید تا بتوانید همزمان به آنها نگاه کنید.
365 دانلود
دیدگاه: 0
آخرین بروزرسانی: 23 اسفند 1398
نقاط قوت و ضعف
  • عکس برداری از پوستر ، سرنخ ، دیوار و یا لکه های خون

گالری تصاویر
اطلاعات فایل
  • سازنده : Glitch Games
  • ورژن : 1.0.4
  • نسخه اندروید : 4.0.3
  • رده سنی : 7
  • حجم فایل : 18.42 مگابایت

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

کانال تلگرام سیلوصفحه اینستاگرام سیلو