دانلود Forever Lost: Episode 1 HD 1.7 – بازی گمشده ابدی 1 اندروید

دانلود Forever Lost: Episode 1 HD 1.7 - بازی گمشده ابدی 1 اندروید

بی شک Forever Lost: Episode 1 HD را می توان به عنوان یکی از بهترین بازی های اندرویدی در سبک ماجراجویی و شی پنهان معرفی کرد که سری های این بازی سر و صدای زیادی بین کاربران به پا کرده است.اکنون سیلو به بررسی و انتشار اولین سری این بازی می پردازد.قبل از بررسی کامل محتوا و داستان خوب است به ویزگی های آن اشاره کنیم.Forever Lost: Episode 1 در ابتدا برای سیستم عامل iOS طراحی شده بود که با استقبال بی نظیر کاربران مواجه شد و پس از مدتی موفق به کسب مدال نقره به عنوان بهترین بازی ماجراجویی سال 2012 شد.Glitch Games که سازنده این بازی می باشد از سال 2012 تا 2015 سه سری این بازی را منتشر کرده که به زودی قسمت دوم و سوم را معرفی می کنیم.

از آن جایی که اکثر بازی های ماجراجویی و Hidden Object همراه با ترس و نقاط ابهام زیادی همراه است، Forever Lost: Episode 1 نیز از این قاعده مستثنی نیست.در بازی Forever Lost: Episode 1 شما در نقش یک مردی هستید که در یک اتاق تاریک و متروکه به هوش می آید.هنگامی که چشم باز می کند چیزی را به خاطر نمی آورد و همه چیز برایش عجیب است.در اصل این شما هستید که وارد یک دنیای تیره و تار شده اید و گمراهی خود را با چشمانتان شاهد هستید.در این اتاقک متروکه اشیایی هستند که میتوانند ناجی جان شما باشند.اما داستان واقعی چیست ؟ شما که هستید و اینجا چه می کنید؟ آیان این اشیا واقعا وجود دارند یا همه چیز توهم است ؟ این سوال ها ممکن است ذهن بازیکن را درگیر کند که حتی سازنده هم جوابی برای آن ها ندارد… !

Forever Lost: Episode 1 یک بازی ماجراجویی است با یک داستان توهمی و بسیار گنگ و سر بسته … !پس عجیب نیست که بسیاری از صحنه ها طوری طراحی شده باشند که حس تنهایی و وهم ذهن شما را درگیر خود کند.این هنر و توانایی بازیکن محسوب می شود که در این شرایط و مواقع قابلیت حل پازل ها را دارد یا خیر.اگر از علاقه مندان به بازی های ماجراجویی و شی پنهان هستید، بازی گمشده ابدی 1 را به شما پیشنهاد می کنیم.

ویژگی های بازی Forever Lost: Episode 1 HD اندروید : 

-جو ترسناک و توهمی بازی

-سبک منحصر به فرد

-وجود انواع پازل های دو بعدی point And click مختلف

-وجود تعداد بسیاری از موارد و آیتم ها برای جمع آوری

-تلفیقی از سبک های فکری، ترسناک و شی پنهان

-وجود موسیقی متن فوق العاده و البته تاثیر گذار و درگیر کننده ذهن بازیکن

-شامل بخش Hint Guide برای راهنمایی کردن

1,119 دانلود
دیدگاه: 0
آخرین بروزرسانی: 1 اردیبهشت 1396
تغییرات جدید (نسخه 1.7.1)
  • بهبود گرافیک

نقاط قوت و ضعف
  • گرافیک اچ دی خیره کننده به همراه صداگذاری هیجان انگیز

باکس دانلود
گالری تصاویر
اطلاعات فایل
  • سازنده : Glitch Games
  • ورژن : 1.7.1
  • نسخه اندروید : 4.0.3
  • رده سنی : 12
  • حجم فایل : 8.27 MB

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

کانال تلگرام سیلوصفحه اینستاگرام سیلو