دانلود Garage Empire 3.1.1 – بازی شبیه سازی امپراطوری گاراژ اندروید

دانلود Garage Empire 3.1.1 – بازی شبیه سازی امپراطوری گاراژ اندروید

به Garage Empire خوش آمدید، یک بازی هیجان انگیز که ترکیبی از ماشین های غول پیکر و مسابقات آرکید است. آیا همیشه در آرزوی داشتن یک گاراژ بوده اید که بتوانید در آن رویاهای خود را در زمینه خرید و فروش ماشین محقق کنید؟ اکنون با نصب این بازی کم حجم به راحتی آرزوهایتان را تجربه کنید. در این بازی می توانید به یک سرمایه دار گاراژ تبدیل شوید و چالش ایجاد و مدیریت کسب و کار گاراژ غیرفعال خود را که در آن می توانید به چندین مکان گسترش دهید، انجام دهید. قبل از هرچیز امپراتوری گاراژ خود را بسازید و آنرا از پایه بسازید. سفر خود را با یک گاراژ ساده شروع کنید، روی به دست آوردن مشتریان، ثروتمند شدن، تعمیر ماشین ها و مسابقه دادن کار کنید تا امپراتوری گاراژ خود را به مکان بعدی گسترش دهید!

شما میتوانید حتی در حالی که آفلاین هستید درآمد کسب کنید! در این بازی مدیر گاراژ شما حتی زمانی که آفلاین هستید به جمع آوری پول نقد ادامه خواهید داد. مدیر در حالی که شما بیکار هستید پول را در صندوق خود نگه می دارد، بعداً برمی گردد و جوایز نقدی خود را جمع آوری می کند و تبدیل به یک ثروتمند می شود! برای ثروتمند شدن مسابقه دهید به مسیر مسابقه بروید و در مسابقات برنده شوید تا امتیاز مسابقه و پول نقد برای ارتقاء گاراژ خود کسب کنید. همچنین می‌توانید با ارائه خدمات به مشتریان در گاراژ خود، افزایش مسابقه خود را افزایش دهید و از آن برای کسب جوایز بیشتر هنگام مسابقه استفاده کنید!

ماشین خود را ارتقا دهید، بعد از اینکه ماشین خود را به پیست مسابقه بردید، زمان ارتقا فرا رسیده است! از گاراژ خود برای بهبود عملکرد خودروهای خود و افزایش حداکثر سرعت، عملکرد ترمز، سیستم تعلیق و موارد دیگر استفاده کنید! هر بار که بخش های گاراژ خود را ارتقا می دهید، می توانید حداکثر عملکرد اتومبیل های خود را افزایش دهید! کارفرمایان را به چالش بکشید و مکان‌ها و ماشین‌های جدید را باز کنید! هنگامی که گاراژ شما در مکانی سودآور و موفق شد، وقت آن است که با رئیس آن منطقه مسابقه دهید! هنگامی که در مسابقات به اندازه کافی در برابر آنها پیروز شدید، می توانید ماشین آنها را رانندگی کنید و تجارت گاراژ خود را در مکان بعدی گسترش دهید و بسازید!

برای هر مسابقه ای که در آن شرکت می کنید، امتیاز تجربه کسب خواهید کرد. هنگامی که سطح خود را بالا می برید، یک امتیاز مهارت را برای بهبود مسابقه خود باز می کنید. این مهارت‌ها به شما امکان می‌دهد دریفت‌های خنک‌تر، توربوهای بادوام‌تر داشته باشید و به شما کمک می‌کند تا به مقام اول برسید!در Garage Empire می توانید به بزرگترین سرمایه دار گاراژ اتومبیل در جهان تبدیل شوید! در این بازی، چالش ایجاد و مدیریت کسب و کار گاراژ خود، ارتقاء اتومبیل های خود، تعمیر اتومبیل های مشتریان خود، گسترش و مسابقه برای کسب درآمد را به عهده بگیرید! شما می توانید غول گاراژ نهایی شوید! هر چه موفقیت بیشتری کسب کنید، مکان های جدید و بیشتری را می توانید باز کنید، بسازید، مدیریت کنید و در آن مسابقه دهید! اتومبیل های خود را به مسیر مسابقه ببرید و با حریفان خود مسابقه دهید تا جوایز بیشتری کسب کنید! حتی می‌توانید در مسیرهای سرگرم‌کننده رنگارنگ و روشن با رئیس‌ها مسابقه دهید تا جوایز بزرگی را برای بهبود گاراژ ماشین خود ببرید!

105 دانلود
دیدگاه: 0
آخرین بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1401
گالری تصاویر
اطلاعات فایل
  • سازنده : Fingersoft
  • ورژن : 3.1.1
  • نسخه اندروید : 5.0
  • رده سنی : 3
  • حجم فایل : 102 مگابایت

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

کانال تلگرام سیلوصفحه اینستاگرام سیلو