دانلود Uri: The Sprout of Lotus Creek 1.0.4 – بازی ماجراجویی سرگرم کننده اندروید

دانلود Uri: The Sprout of Lotus Creek 1.0.4 - بازی ماجراجویی سرگرم کننده اندروید

Uri: The Sprout of Lotus Creek بازی جدید و فوق العاده در سبک بازیهای ماجراجویی و فکری است که بدست کمپانی مطرح CMGE Group Limited برای اندروید خلق و ارائه شده است.آیا تا به حال به این فکر کرده اید که تنها کسی هستید که می تواند جهان را نجات دهد؟ شما ممکن است در رویای خود احساس گرسنگی و تنهایی کنید؛ با این حال، مأموریت ویژه شما را قدرتمند کرده و برای حرکت مطمئن می کند.

Uri: The Sprout of Lotus Creek یک داستان راجع به سفر اسرار آمیز را نشان می دهد.بازیکن، پس از جمع آوری نشانه هایی که از ناجی دریافت می کند، ماجراجویی را به تنهایی شروع می کند. با حل انواع پازل ها، اجتناب از خطرات، Uri سرانجام موجب صرفه جویی در جهان می شود.

بازی Uri: The Sprout of Lotus Creek شما را به یک سرزمین عجایب پری دریایی هدایت می کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که ماموریت را انجام دهید: جهان را نجات دهید. این بازی ترکیبی از ماجراجویی، پارکور و حل پازل است که به شما شدیدا احساس لذت بخشی می دهد. اگر آماده باشید، بیایید ببینیم که چقدر شما می توانید در این سفر چالش انگیز قرار بگیرید!

این مأموریت تنها زمانی می تواند تکمیل شود که بازیکن با موفقیت همه پازل ها را حل کند.روش بازی منحصر به فرد ، بازیکن را به فضای بیشتری برای تصمیم گیری فکر می کند. این نه تنها در مورد حل پازل ها بلکه در مورد چگونگی استفاده از نشانه ها نیز صادق است.موسیقی پس زمینه وقتی داستان تغییر می کند عوض خواهد شد. ریتم ملودی و ابزارهای مختلف بازیکنان را عمیقا تحت تأثیر قرار می دهد، زیرا جلوه های صوتی در بازی ها متفاوت است.

ویژگی های بازی Uri: The Sprout of Lotus Creek اندروید : 

-گرافیک خوب و عالی بازی

-صداگذاری مناسب و هیجان انگیز

-گیم پلی عالی و اعتیاد آور

-طراحی بسیار مناسب بازی

-سبک هنری منحصر به فرد و زیبا
-خیابان های شلوغ، کاخ های مرموز زیرزمینی، و غرب باستان
-داستان جذاب
-انجام ماموریت صرفه جویی در جهان، تبدیل شدن به یک ابرقهرمان، مبارزه با نگهبانان

-چالش پازل غیر منتظره
-روش بازی منحصر به فرد

691 دانلود
دیدگاه: 0
آخرین بروزرسانی: 12 دی 1396

باکس دانلود
گالری تصاویر
اطلاعات فایل
  • سازنده : CMGE Group Limited
  • ورژن : 1.0.4
  • نسخه اندروید : 4.1
  • رده سنی : 3
  • حجم فایل : 79.61 MB

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

کانال تلگرام سیلوصفحه اینستاگرام سیلو