دانلود My Spa Resort 0.1.93 – بازی نقش آفرینی تفریحگاه من اندروید

دانلود My Spa Resort 0.1.93 – بازی نقش آفرینی تفریحگاه من اندروید

My Spa Resort بازی تلفیقی از کشاورزی،ساخت و ساز و مدیریت است. مطمئناً همه شما با بازی sims آشناییت دارید. بازی My Spa Resort نیز یک بازی برش از زندگیست که در آن میتوانید جهان رویایی خودتان را صدرصد باب میل خودتان طراحی کنید. محصولات زراعتی خودتان را بکارید و برداشت کنید.  مراقب آفت ، بیماری و حیوانات جونده باشید، ممکن است هرلحظه محصولاتتان را از دست بدهید برای موفقیت باید یک تدبیر آینده نگارانه داشته باشید. با پولی که به کمک کشاورزی به دست آوردید، ملکی خریداری کنید و آن را به یک آب گرم طبیعی بزرگ، با کلی امکانات پیشرفته و دیدنی تبدیل کنید.

در آبگرم افتتاح شده تان میتوانید در کنار مشتریانتان قدم بزنید و حال و احوالشان را جویا شوید. از داستان های جالب و بامزه مشتریانتان با خبر شوید و لذت ببرید. هر مشتری کارکتر و داستان منحصر به فرد خودش را دارد. با شنیدن این داستان ها لذت ببرید. آبگرم را به سلیقه و سبک خودتان تاسیس کنید. با افرادی که از تفریجگاهتان دیدن میکنند دوست شوید و هدایایی برایشان بفرستید تا آنها هم در مقابل برای شما هدایایی با ارزش برای ساخت هر چه سریع تر رویایتان بفرستند.

در این بازی شما میتوانید کارکتر خودتان را آرایش کنید، لباس تنش کنید و موهایش را تغییر دهید. میتوانید حیوانات اهلی دوست داشتنی برای خود تهیه و از آنها مراقبت کنید. با کمک بازی از چندین روش درمانی جالب آبگرم کن را بیاموزید و بعداً در زندگی واقعی خود از این تجربیات استفاده کنید. با کارکنان و مشتری هایتان در تعامل باشید و گپ بزنید تا هم بهتر بشناسیدشان هم با داستان هایشان سرگرم شوید. این بازی را همین الان دانلود کنید تا تفریحگاه رویایی خودتان را بسازید.

ویژگی های بازی My Spa Resort اندروید :

  • تلفیق کشاورزی، ساخت و ساز، و مدریت
  • امکان شخصی سازی صدرصد
  • امکان تغییر کارکتر و چهره
307 دانلود
دیدگاه: 0
آخرین بروزرسانی: 2 مهر 1401
باکس دانلود
گالری تصاویر
اطلاعات فایل
  • سازنده : cherrypick games
  • ورژن : 0.1.93
  • نسخه اندروید : 6.0
  • حجم فایل : 182 مگابایت

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

کانال تلگرام سیلوصفحه اینستاگرام سیلو