دانلود The House of Da Vinci 1.0 Full – بازی پازلی و ماجراجویی منزل داوینچی اندروید

دانلود The House of Da Vinci 1.0 Full - بازی پازلی و ماجراجویی منزل داوینچی اندروید

The House of Da Vinci یک بازی جدید پازل سه بعدی جدید است که باید در آن تلاش کنید. حل پازل مکانیکی، کشف اشیاء پنهان، فرار از اتاق و شیرجه رفتن به فضای معتبر رنسانس از آیتم های موجود در این بازی می باشد. از همه عقل خود برای پیدا کردن آنچه که پشت سر ناپدید شدن کارشناسان است، استفاده کنید.پیچ و خم های مغزی و معماهای خفگی بر اساس اختراعات لئوناردو هستند.

با The House of Da Vinci پمپ های مکانیکی را حل کنید.در کارگاه آموزشی لئوناردو به طور مستقیم حرکت کنید.اشیاء پنهان را با دیدن سطوح اطراف خود، شناسایی کنید.ماشین های جنگی، قفسه های پیچیده، پازل های مکانیکی، فرار اتاق، همه مهارت های شما را آزمایش می کنند.دستکش غیر معمول اجازه می دهد تا شاهد رویدادهایی که پیش از این اتفاق افتاده است باشید و بیشتر از داستان یاد بگیرید.

در The House of Da Vinci شما شاگرد نوید داوینچی هستید. استاد شما، لئوناردو، ناپدید شده است شما نمیدانید کجا رفته یا چه اتفاقی افتاده است. بنابراین تلاش خود را آغاز کنید، جستجو برای حقیقت را آغاز کنید. با این حال، کارگاه لئوناردو پر از پازل، اختراعات، مکانیزم فرار و اشیاء پنهان است که در تمام گوشه اتاق های زیبا تزئین شده است. شما باید از تمام سلول های مغزی خود برای پیدا کردن آنچه واقعا در حال انجام است استفاده کنید.

ما تخیل خودمان را به داستان بزرگترین مخترع جهان، لئوناردو داوینچی اعطا کردیم. ما به شما اجازه می دهیم که به عنوان یک شاگرد جوان در روزهای اولیه خود، به دنبال دنیای قرن شانزدهم در اطراف خود بروید، به مکانیسم ها، پازل ها و دستگاه های لئوناردو نگاه کنید، همانطور که در نهایت به قدر کافی برای کنترل زمان خود و یادگیری اسرار پنهان در گذشته قدرتمند می شوید .

بسیاری از پازل های چالش برانگیز با الهام از اختراعات و ایده های واقعی لئوناردو داوینچی هستند. مکان های اسرار آمیز بر اساس آثار هنری اصلی و فوق العاده فلورانس، ایتالیا از سال 1506 ایجاد شد.

ویژگی های بازی The House of Da Vinci اندروید : 

-پیدا کردن راه خود از طریق پیچ و خم های جهنمی با حل پازل زنده

-ماجراجویی در مکان های مختلف

-امکان حل صدها پازل و مینی گیم های متعدد

-گرافیک خوب و مناسب بازی

-وجود اشیا پنهان بسیار

 

1,253 دانلود
دیدگاه: 0
آخرین بروزرسانی: 16 شهریور 1396
گالری تصاویر
اطلاعات فایل
  • سازنده : Blue Brain Games s.r.o.
  • ورژن : 1.0
  • رده سنی : 7
  • حجم فایل : 27.23 MB
نقاط قوت و ضعف
  • گیم پلی عالی
  • داستان جذاب که به نوبه ای یک سفر زمان است
باکس دانلود

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

کانال تلگرام سیلوصفحه اینستاگرام سیلو