دانلود Counter Assault – Online FPS 1.0 – بازی آنلاین ضدحمله اندروید

دانلود Counter Assault – Online FPS 1.0 - بازی آنلاین ضدحمله اندروید

در Counter Assault – Online FPS جهان تحت حمله می باشد و دشمن در همه جا هست و می تواند انسان و زامبی باشد! شما یک نفر انتخاب کنید تا قلمرو خود را از بین ببرد.با آن بجنگید.میدان جنگ شما را برای وظایف سخت آماده می کند. اسلحه و تفنگ های خود را ببرید و به این بازی چند نفره آنلاین و جنگ های منحصر به فرد بپیوندید. اما فراموش نکنید هنگامی که این وظیفه را می پذیرید، شما در وسط یک حزب گلوله خواهید بود.این بازی فقط وابسته به نیروی گلوله ای نیست، بلکه با رفلکس های شما و مهارت های تاکتیکی شما اجرا می شود.

Counter Assault فقط یک مبارزه مدرن نیست، بلکه جنگ قدیمی است. شما باید وظیفه خود را بپذیرید، با استفاده از نیروی گلوله ای برای مبارزه مردم، حفاظت از قلمرو خود با تیراندازی به دیگران و بقا بپردازید. شما در یک میدان جنگ واقعی با عملیات غیرممکن بحرانی قرار می گیرید و از توقف عملیات در حالی که کشتن مرگ و میر زیاد است، لذت می برید.جهان در جنگ ثابت است و شما باید دیگران را برای زنده ماندن بکشید. هر بازیکن برای حداکثر تعداد کشتن در یک محدودیت زمانی خاص رقابت می کند.عصر مدرن با اعتصابات مداوم همراه می شود.

با همتایان خود با چت صوتی ارتباط برقرار کنید و برای حداکثر تعداد کشته ها در یک محدودیت زمانی معین رقابت کنید.پرچم افتخار هر کشور است. دو تیم برای گرفتن پرچم دشمن و آوردن آن در کنار پرچم ملی خود رقابت می کنند.تیم نجات باید گروگانگیر را برای پیروزی نجات دهد. زمانی که زمان برآورده شدن بدون هیچ نتیجه ای تمام شد، تیم مقابل پیروز می شود.موجودات پیاده رویِ مرده به جهان حمله می کنند و انسان ها در حال ناپدید شدن هستند. شما باید خود و تیم خود را ایمن نگه دارید.

در Counter Assault – Online FPS با ضرب و شتم، این موجودات ترسناک را بکشید تعمیر درب های شکسته و موانع در طول بازی برای نجات جهان و عبور از این جهش ها، موثر است.این موجودات هر انسان را به نوع خود تبدیل می کنند. این یک کشتار جهانی است. آنها در امواج می آیند و شما باید آنها را قبل از اینکه نیش بزنند متوقف کنید تا به یک زامبی تبدیل نشوید. اسلحه و تفنگ خود را در 15 جایگزین مانند M4، MP5، تفنگ ساچمای DP، AK-47، بنلی، اسنیپیر و غیره انتخاب کنید.تفنگ خود را بگیرید، در این مبارزه مدرن، ماشه و آتش بکشید.استفاده از گلوله سوراخدار برای منفجر کردن جمجمه و سر در یک بار، امکان پذیر است.

ویژگی های بازی Counter Assault – Online FPS اندروید :

– حالت های بازی انفرادی و چند نفره (COOP) از طریق بازیابی اتوماتیک
– 12 موجودات مختلف و زامبی

– 11 نقشه مختلف میدان جنگ
– 15 سلاح (اسلحه و تفنگ) با گزینه های مختلف سفارشی سازی و مشخصات
– لباس سفارشی با گزینه های انتخاب پرچم
– اجرای پویا و واقع بینانه  از طریق میدان جنگ با اثرات
– چت صوتی
– پشتیبانی از Joysticks
– بهینه سازی عملکرد و استفاده از شبکه
– حداقل فضای اشغالی بر روی دستگاه (زیر 85 مگابایت)

1,182 دانلود
دیدگاه: 0
آخرین بروزرسانی: 3 فروردین 1398
نقاط قوت و ضعف
  • حالت های تیم و CS آنلاین
 
 

باکس دانلود
گالری تصاویر
اطلاعات فایل
  • سازنده : BlackHammer
  • ورژن : 1.0
  • نسخه اندروید : 3.0
  • رده سنی : 12
  • نیاز به اینترنت: دارد
  • حجم فایل : 90.62 MB

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

کانال تلگرام سیلوصفحه اینستاگرام سیلو