دانلود I Am Archero 0.1.5 – بازی من قهرمان کماندار هستم اندروید

دانلود I Am Archero 0.1.5 – بازی من قهرمان کماندار هستم اندروید

آیا آماده اید تا دشمنان خود را، قهرمانان کماندار را درهم بشکنید؟ دنیا در خطر است. نیروهای شیطانی در حال تسلط هستند و شما تنها امید هستید، یک کماندار افسانه ای با مهارت های بسیار عالی که تبدیل به یک اسطوره می شود. حالا سرنوشت دنیا در دست شماست، آیا می توانید همه آنها را با تیر و کمان خود نابود کنید یا تسلیم شکست دائمی شوید؟ این به شما بستگی دارد. I Am Archer یک بازی ماجراجویی اعتیاد آور و اکشن است که در آن شما انبوهی از دشمنان را با مجموعه ای شگفت انگیز از مهارت ها و سلاح ها آشنا می کند.

به عنوان یک کماندار تازه کار شروع کنید، سپس مهارت ها و توانایی های خود را بسازید تا استاد شوید. دشمنان در اشکال و اندازه های مختلفی از اسکلت، گولم گرفته تا اسلایم، گوبلین، غول یا گرگینه با الگوهای حمله متفاوت هستند. فقط همه آنها را با پرتاب ها و تاکتیک های خاص خود بکشید. در میان هزاران سیاه چال بخزید، برای گنجینه ها، آیتم ها و وسایل با ارزش مبارزه کنید تا قدرت خود را ارتقا دهید و قدرتمندتر شوید. از ترکیب بی شماری از توانایی های منحصر به فرد برای زنده نگه داشتن کماندار خود لذت ببرید. اگر از علاقمندان این نوع گیم هستید، اکنون I Am Archer را دانلود کنید و سفر خود را شروع کنید!

در هر مرحله بجنگید، دشمنان را نابود کنید، امتیازات تجربه را جمع آوری کنید تا سطح خود را بالا ببرید و مهارت های جدید یاد بگیرید. آماده رویارویی با هیولاهای جدید با استراتژی ها و الگوهای حمله متفاوت باشید. قهرمانان خود را ارتقا دهید هیولاها قوی تر، سریعتر و قدرتمندتر می شوند، شما هم همینطور. به سیاه چال حمله کنید، سلاح ها، زره ها، طلسم ها و چرخ دنده های بیشتری را جمع آوری کنید.

خود را به بهترین آیتم ها مجهز کنید، ارتقا دهید تا آنها را حتی قوی تر کنید. در هنر حرکت، طفره رفتن و تیراندازی تسلط داشته باشید. کمان خود را بگیرید و هر چیزی را که جرات دارد سر راه شما بماند نابود کنید. تیراندازی هرگز اینقدر سرگرم کننده نبوده است. قفل قهرمانان بیشتر را باز کنید شما در این سفر مرگبار تنها نیستید. قهرمانان بیشتری با سبک ها و مهارت های مختلف مبارزه آماده پیوستن به نیروهای شما هستند. آنها را استخدام کنید، توانایی های جدید را کشف کنید و با هم دنیا را نجات دهید.

 ویژگی های بازی I Am Archero اندروید :

  • گیم پلی اعتیاد آور و پر اکشن
  • کنترلرهای روان و دقیق تنها با یک انگشت
  • جوایز AFK: در اوقات فراغت خود سکه و اقلام کسب کنید.
  • گرافیک خیره کننده، دنیاها و شخصیت های زیبا
  • ترکیبی بی پایان از مهارت ها و تجهیزات
128 دانلود
دیدگاه: 0
آخرین بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1401
گالری تصاویر
اطلاعات فایل
  • سازنده : Imba
  • ورژن : 0.1.5
  • نسخه اندروید : 6.0
  • رده سنی : 12
  • حجم فایل : 137 مگابایت

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

کانال تلگرام سیلوصفحه اینستاگرام سیلو