دانلود Angel Stone 5.3.0 – بازی نقش آفرینی سنگ فرشته اندروید

دانلود Angel Stone 5.3.0 – بازی نقش آفرینی سنگ فرشته اندروید

 Angel Stone یک بازی هیجان انگیز در سبک بازی های نقش آفرینی است که توسط کمپانی بازی سازی Fincon طراحی و متناسب با دیوایس های اندرویدی به صورت رایگان نیز عرضه و ارائه گردیده است. بازی مذکور مشابه با اکثر بازی های نقش آفرینی نیازمند یک ابر قدرت جهت مبارزه با دشمنان سرزمین و نابودی نابودگران دنیا می باشد. Angel Stone نیز از این قاعده مستثنی نیست که باید به کمک ناجیان مختلف،در مسیر آزادی دنیا و نجات آن از دست بیگانگان و دشمنان به قدرت رسیده،حرکت کنید. دنیایی که نیازمند به کمک شماست اکنون زیر پای بیگانگان در حال غرق شدن است، این شمایید که باید با پرورش نیروهای قدرتمند و با سلاح های سرد و گرم که در اختیار دارید، مانند دیواری وسیع مقابل آن ها بایستید.

شرح بازی را میتوان به گونه ای دیگر بیان کرد، همان طور که از اسم بازی مشخص است،یک شی گران بها شبیه به سنگ سرنوشت این دنیا را رقم میزند !!! سنگ فرشته، سنگی قدرتمند و عجیب است که هرکجا قرار گیرد قدرتی بی نظیر را به صاحب فعلی خود خواهد داد و متاسفانه صاحبان فعلی این سنگ، نابودگران دنیا هستند.امید بسیاری از مردم به قهرمانان این سرزمین بوده است اما تمامی آنها کشته شده اند و قهرمانی بجز شما در این بازی حکمفرمایی نمیکند،هرچند که در مقابل دشمنان عظیم شما توانایی حکم فرمایی ندارید مگر پس از مرگ آن ها …

توجه بفرمایید که افراد زیادی هستند تا در راستای تحقق هدف آزادی دنیا به شما کمک کنند اما توانایی جنگ ندارند. پس با تبدیل آنها به قرمانان قدرتمند،عرصه رقابت را برای دشمنان تنگ تر کنید. البته قابل به ذکر است که تلاش شما جهت رسیدن به سنگ فرشته هر بیشتر باشد،امتیاز کسب شده نیز بیشتر خواهد بود و با این امتیاز قابلیت ارتقا و افزایش قدرت سلاح و نیرو هایتان بیشتر می باشد. فراموش نکنید که چشم امید مردمان دنیا به شماست، این شما هستید که باید به طوفانی برای نبرد با نیروهای اهریمنی وارد شوید.
ویژگی های بازی Angel Stone اندروید : 

– گیم پلی خوب 

– داستان حماسی 

– گرافیک و صداگذاری مورد پسند 

– طراحی مطلوب کاراکتر های جنگجو

2,763 دانلود
دیدگاه: 0
آخرین بروزرسانی: 25 اردیبهشت 1399
تغییرات جدید (نسخه 5.3.0)
  • بهبود قسمت آموزش 

  • سرعت بخشی لود شدن بازی 

  • رفع باگ های احتمالی و بهینه سازی 

باکس دانلود
گالری تصاویر
اطلاعات فایل
  • سازنده : Fincon
  • ورژن : 5.3.0
  • نسخه اندروید : 4.0
  • رده سنی : 12
  • حجم فایل : 40.27 MB

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

کانال تلگرام سیلوصفحه اینستاگرام سیلو