سلام سیلو!

به سیلو سلام کن

از این پس اندرویدسیتی رو با نام جدید “سیلو” به خاطر بسپارید! همچنان با نام و نشان جدید همراهتون هستیم! “سیلو” وظیفه داره تمام اپلیکیشن ها و بازی های مختلف رو با کیفیت بالا نگهداری کنه و در اختیار شما قرار بده، بازی ها و برنامه هایی که از سیلو نصب و استفاده می کنید در سلامت کامل قرار دارند!😅 پس دیگه نگرانی بابت امنیت تلفن همراه خود نداشته باشید! با خیال راحت هرفایلی که نیاز داری از سیلو بردار و استفاده کن!

همزمان با رونمایی از نام و نشان جدید و تغییر نام اندرویدسیتی به “سیلو”، پوسته جدید وبسایت آماده و پیاده سازی شد. در نسخه جدید سعی کردیم فضایی دلنشین تر نسبت به گذشته برای شما کاربران فراهم کنیم تا به آسانی تمام، به همه اپلیکیشن های مورد نظرتون دسترسی داشته باشید. در ادامه به تغییرات صورت گرفته و امکانات اضافه شده اشاره میکنیم.

سلام سیلو!

دسترسی سریع در صفحه اصلی

در صفحه اصلی سایت، پکیج های مختلفی در نظر گرفته شده که هرکدام از این پکیج ها، شما را به دسته بندی های مختلف هدایت می کنند. این پکیج ها شامل دسته بندی های مختلف، ویدئو های جذاب، آموزش های جدید، آپدیت های اخیر و… می باشند. هدف از طراحی این پکیج ها، معرفی جدیدترین و داغ ترین موضوعات به کاربران می باشد.

سلام سیلو!

معرفی برخی پکیج ها

  • بازی روز/برنامه روز: این جعبه ها همانطور که از نامشان پیداست، روزانه یک بازی و یک برنامه جدید رو به شما معرفی می کنند.
  • پیشنهاد سردبیر: بخشی به عنوان پیشنهاد سردبیر در صفحه اصلی در نظرگرفته شده است که در اینجا سردبیر تیم، بازی ها و برنامه های مختلف رو در پارامتر های مختلف بررسی و امتیاز می دهد که شما با توجه به امتیاز های گرفته شده می توانید به اپلیکیشن مورد نظر خود برسید!
  • معرفی مجموعه ای: روزانه تعدادی برنامه یا بازی مختلف در دسته های متفاوت در اختیار شما کاربران قرار میگیرد که هربار مربوط به دسته ای خاص می باشد. برای مثال: برنامه های کاربردی مورد نیاز عکاسان! که کمک می کند هر شخص با حرفه و شغلی که دارد دسته بندی خاص و مربوط به خود را پیدا و در طولانی مدت استفاده کند.
  • نسخه اولی ها: ما وظیفه داریم برنامه ها و بازی هایی که برای اولین بار رونمایی می شوند را به شما معرفی کنیم، لیست کامل این موارد را در جعبه ای به عنوان نسخه اولی ها در صفحه اصلی سایت قرار می دهیم و می توانید آن ها را بررسی کنید.
  • منتظر باشید: برخی کمپانی های بازی ساز و برنامه ساز، قبل از رونمایی از اپلیکیشن های خود، تریلر ها و اخبار مختلفی در قالب ویدئو و تصاویر منتشر میکنند که ما لیست کامل آن ها را در اختیار شما می گذاریم. همچنین تاریخ انتشار اصلی هر بازی و برنامه در همان صفحه قرار گرفته است.

رابط کاربری 

در نسخه جدید سایت، تجربه خوب/بد چندساله کاربران سایت را در نظر گرفتیم و با توجه به خواسته های شما چیدمان و ساختار جدید و ساده ای رو پیاده سازی کردیم. در نسخه جدید سعی شده کاربران در کوتاه ترین زمان ممکن به خواسته خود دست پیدا کنند. دسترسی سریع به جستجوی پیشرفته سایت که همیشه همراه کاربران خواهد بود، از مهم ترین موارد این موضوع می باشد که با طراحی جدید در اختیار شما قرار گرفت.

سلام سیلو!

بهینه سازی

همانطور که در نسخه پیشین سایت تمام تلاشمان را کردیم تا کاربران با سرعتی بالا به خدمات با کیفیت دست پیدا کنند، در نسخه جدید نیز کوچک ترین مشکلات مربوط به کندی سرعت را برطرف کردیم که در نسخه جدید به بهینه سازی کامل سایت پرداخته ایم.

سلام سیلو!

صفحه کاربری

در نسخه جدید قابلیت عضویت در “سیلو” اضافه شده است که با عضویت در آن می توانید لیست علاقه مندی و دلخواه خود را همیشه به همراه داشته باشید. همچنین ما برنامه های بلندمدت برای این بخش در نظر گرفته ایم که در آینده شاهد آن خواهید بود.

سلام سیلو!

صفحات اختصاصی توسعه دهندگان

ما برای توسعه دهندگان بازی ها و برنامه ها، صفحاتی خاص طراحی و پیاده سازی کرده ایم که همانند یک پروفایل، اطلاعات کامل کمپانی و لیست برنامه های ساخته شده آن را می توانید مشاهده و استفاده نمایید. تمام توسعه دهندگان می توانند با ارسال درخواست به “سیلو” یک صفحه اختصاصی برای خود داشته باشند!

سلام سیلو!

سیستم پرسش و پاسخ

برای اولین بار در میان اپ استور های ایرانی، ما بخشی به عنوان پرسش و پاسخ برای کاربران در نظر گرفته ایم که کاربران می توانند مشکلات و سوالات خود را برای هرکدام از اپلیکیشن ها به صورت مجزا ارسال کنند. با عضویت در پنل کاربری می توانید مشکلاتتان را ارسال و منتظر جواب باشید.

سلام سیلو!

سرویس ویدئو و آموزش

بخش هایی تحت عنوان آموزش و ویدئو از نسخه قبلی تا به امروز برروی سایت فعال بوده و هست که در حال ارتقا آن ها هستیم و بزودی با انتقال کامل اطلاعات این دو سرویس نیز با فضای جدید در اختیار شما قرار میگیرند. درحال حاضر این رو سرویس با همان نسخه قدیمی قابل استفاده است و پس از بروزرسانی نیز اطلاع رسانی خواهیم کرد.

برای ورود به هرکدام از این سرویس ها می توانید از لینک های زیر استفاده کنید:

سرویس ویدئو

آموزشکده

 

کاهش تبلیغات

هرچند در نسخه های قبلی سایت سعی کردیم تبلیغات را به نحوی در سایت نمایش دهیم که باعث آزردگی خاطر شما کاربران نشود، اما در نسخه جدید نیز تبلیغات را در ساده ترین و کاربردی ترین حالت ممکن به نمایش گذاشتیم. البته این اطمینان رو به شما می دهیم که تمام اپلیکیشن هایی که توسط تیم “سیلو” تبلیغا می شود، دارای کیفیت بالایی هستند و ما آن ها را فقط به عنوان تبلیغ در نظر نمیگیریم!

سلام سیلو!

نام و نشان جدید

نام جدید ما برگرفته از مخازن “سیلو” می باشد که در لغت به معنای “انبار مخصوص نگهداری” ثبت شده است و از آنجایی که ما تمامی اپلیکیشن ها و برنامه های مورد نیاز شما را در مجموعه ای مطمئن و امن نگهداری و ارائه میکنیم، نام سیلو برای تیم ما جذاب و نیرو بخش بود! با انتخاب این نام تعهدات ما نسبت به ارائه خدمات با کیفیت و مطمئن به کاربران، خیلی قوی تر و جدی تر شد. در کنار نام سیلو شاید استفاده از نماد سیلو می توانست برند مجموعه را تکمیل کند اما ما کمی فضا رو تغییر داریم که در ادامه متوجه میشید 🙂

سیلو ها محل نگهداری محصولاتمان هستند و حالا برای ارائه خدمات و ارسال محصول برای کاربران نیاز به یک وسیله مطمئن هست! بالون ها، فانتزی ترین وسیله ای بودن که می توانست برای کاربرانمان جذاب باشد. امروز ترکیبی از سیلو و بالون را شاهد هستیم. سیلو ها وظیفه دارند محصولات و خدمات قابل ارائه به کاربران را در محیطی سالم نگهداری کنند و بالون ها باید خدمات را با کیفیت بالا در اختیار کاربرانمان قرار دهند. لوگوی جدید ما ترکیبی از حرف S (سیلو) و نماد بالون می باشد که شخصیت “سیلو” را نمایش می دهد. همچنین برای نام و نشان جدید برنامه ای بلند مدت داریم که با همراهی شما کاربران موفق خواهیم شد. همراه ما باشید.

سلام سیلو!

راستی! خوشحال میشیم اگر به صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید و با ارسال نظر و پیشنهاد، مار رو همراهی کنید. منتظرتون هستیم.


سلام سیلو!