• ح
    حدیث

سلام الان چنروزه برنامه لاین به نت وصل نمیشه یاخیلی ضعیف اگه وصل بشه ظاهرا فی--لترهم نیست لطفن بگید چکارکنم وصل بشه کلافم باتشکرازسایت خوبتون

جمعه,۲۱ام اردیبهشت, ۱۳۹۷ پاسخ
    • ز
      زمانی (تیم سیلو)

سلام به شما. نسخه ی جدید امروز رو هم تست فرمودید؟

جمعه,۲۱ام اردیبهشت, ۱۳۹۷ پاسخ
  • آ
    آرین

سلام من لاین رو از همین سایت دانلود و نصب کردم اما وقتی وارد برنامه میشم در loading گیر میکنه و try again میده مشکلش چیه؟

سه شنبه,۱۱ام اردیبهشت, ۱۳۹۷ پاسخ
    • م
      محمد

سلام من لاین برای ویندوز رو از سایت دانلود کردم و بی دردسر نصب شد ولی نمیدونم اندروید هم داره یا نه قطعا داره بررسی فرمایید

پنج شنبه,۱۳ام اردیبهشت, ۱۳۹۷ پاسخ
      • ز
        زمانی (تیم سیلو)

سلام به شما. نسخه ی اندرویدی لاین در همین صفحه قرار داره و میتونید دانلود کنید.

پنج شنبه,۱۳ام اردیبهشت, ۱۳۹۷ پاسخ
    • ز
      زمانی (تیم سیلو)

سلام به شما. این طور پیام رسان ها فقط با تغییر آی پی باز میشن.

سه شنبه,۱۱ام اردیبهشت, ۱۳۹۷ پاسخ
  • p
    pey

سلام برنامه ی خارجی و امن مثل تلگرام نیس بشه کانال زد خواهشا جواب بدید

دوشنبه,۲۷ام فروردین, ۱۳۹۷ پاسخ
  • a
    ali

سلام من نسخه کامپیوتر لاینو دان کردم شمارمو دادم ولی پیامی نمیاد که پسوردو بزنم لطفا راهنماییم کنید که چیکار کنم

سه شنبه,۱۴ام فروردین, ۱۳۹۷ پاسخ
  • س
    سارا

من چن روز گهگداری لاینم پیام میده ک شماره خود را نغییر دهید با چن تا شماره مختلف نصب کردم ولی بازم اونطوری میگه ولی علت رو نمیدونم چرا اینجوری شده

جمعه,۲۵ام اسفند, ۱۳۹۶ پاسخ
  • س
    سعید

سلام کسانی که اندروید گوشی آنها 2 2 4 باشه باید چیکار کنند تا برنامه لاین رو داشته باشند

چهارشنبه,۹ام اسفند, ۱۳۹۶ پاسخ
    • ی
      یه بنده خدا

باید گوشیشونو عوض کنن

پنج شنبه,۹ام فروردین, ۱۳۹۷ پاسخ
  • A
    A

باسلام ببخشید تونسین نسخه فارسیشو بررسی کنین و ایا این نسخه فارسیش قابل اعتماد و امن هس اگر این نسخه هس خواهشا بزارین لینکشو چون بهش احتیاج دارم با تشکر

جمعه,۱۳ام بهمن, ۱۳۹۶ پاسخ
  • A
    A

با سلام با تشکر از سایت خوبتون ببخشید چند تا سوال داشتم آیا لاین امن هست ایا قابل هک شدن هست و اینکه ایا مصرف اینترنت برای لاین زیاده یا نه و ایا نسخه فارسی لاین موجود هس ک بتونین لینکشو برای دانلود قرار بدین با تشکر

چهارشنبه,۱۱ام بهمن, ۱۳۹۶ پاسخ
    • ز
      زمانی (تیم سیلو)

سلام به شما. بله برنامه ی لاین امنیت بالایی داره و از سیستم رمز گذاری دوطرفه استفاده میکنه. مصرف اینترنت بالاتری نسبت به تلگرام داره و نسخه ی فارسیش رو بررسی میکنیم که اگر باشه در سایت قرار بدیم.

چهارشنبه,۱۱ام بهمن, ۱۳۹۶ پاسخ
  • m
    mk

با سلام در لاین ورژن جدید اندازهٔ فونت نوشتارهای پستمون ر‌و چطور میتوان عوض کرد؟

جمعه,۲۲ام دی, ۱۳۹۶ پاسخ
  • ط
    طاها

عالی بود سایتتون تکه

چهارشنبه,۱۳ام دی, ۱۳۹۶ پاسخ
    • ز
      زمانی (تیم سیلو)

لطف دارید.

• M
    M

سلام من چند مرتبه برنامه لاین رو نصب کردم تا به اکانت قبلیم واردشم ولی هیچ ایمیلی دریافت نمی کنم از برنامه.میشه راهنمایی کنید.ممنونم.

• s
      shadi

سلام من هم دقیقا همین مشکل رو دارم حتی پوشه اسپم جیمیلم رو چک کردم ولی ایمیل ریجستری پسورد بدستم نمیرسه و واقعا کلافم ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه

دوشنبه,۲ام بهمن, ۱۳۹۶ پاسخ
  • م
    محمد

سلام من چند روزه پی ام میدم به دست فرندام نمیرسه اما پی ام های اونا واسم میاد ادد میکنن منو اما نمیتونم من اددشون کنم یا حتی ایدی هم سرچ میکنم ارور میده تو گروه هم جوین میدم همینطور فقط میتونم بخونم پیامام ارسال میشه ولی نمیتونن بخونن و بارها دلیت اکانت کردم و با شماره مختلف اومدم بازم همین مشکل دارم لطفا کمک کنید چیکار کنم

• نظرات بیشتر