• م
    محسن

سلام. من هر کاری می کنم نصب نمیشه . همش ترور میده . چندین برنامه واتساپ رو دانلود گردم تا حالا

سه شنبه,۳۰ام مرداد, ۱۳۹۷ پاسخ
  • ز
    زهرا

سلام . محض رضای خدا لینک آخرین نسخه اوجی واتساپ بفرستید 3روزه روانی شدم از بس دانلود کردم ارور داد

پنج شنبه,۲۵ام مرداد, ۱۳۹۷ پاسخ
  • ن
    نجوا

ببخشید این نسخه گوشیا اندروید 2 هم نصب میشه؟چندتا نسخه قبل که نمیشدن

پنج شنبه,۱۸ام مرداد, ۱۳۹۷ پاسخ
  • A
    Aref

سلام چطور مشه تماس گروهی انجام داد

چهارشنبه,۱۷ام مرداد, ۱۳۹۷ پاسخ
  • ا
    اناری

مدتی است باواتساپ بیشتر از ۲۰ پیام ارسال نمیشه . چکار باید کرد که مثل سابق بتونم تعداد بیشتری پیام بفرستم ؟ ممنون

یکشنبه,۱۴ام مرداد, ۱۳۹۷ پاسخ
  • ا
    اصغر

سلام لطفا لینک واتساپ با قایلیت وضعیت بالای ٣٠ثانیه را میخام..میخام واتساپی نصب کنم ک بتوان وضعیت بالای ٣٠ثانیه گذاشت لطف کنید لینک بدید یا راهنمایی بفرمایید..باتشکر

یکشنبه,۱۴ام مرداد, ۱۳۹۷ پاسخ
  • س
    سلام

سلام..چرا واتساپ برا من اپدیت نمیشه

یکشنبه,۷ام مرداد, ۱۳۹۷ پاسخ
  • ف
    فرهاد

سلام هرکاری میکنم که بتوان واتساپ را روی تبلت نصب کنم اصلا نمیشه میشه راهنمایی بفرمایید یا نسخه خاصی برای نصب روی تبلت هست که نمیدانم

جمعه,۵ام مرداد, ۱۳۹۷ پاسخ
    • م
      مدیر

نه خیر نسخه دیگری وجود ندارد شاید سیمکار شما مشکلی داره یا تبلت شما مشکل داره

جمعه,۱۹ام مرداد, ۱۳۹۷ پاسخ
      • ف
        فاطیما

سلام ایا نسخه ای از واتساپ هس که بشه عکس و فیلم هایی که مدت زیادی از ارسال شون گذشته رو بشه دانلود کرد؟ یا عکس و فیلمایی رو که اشتباهی پاک کردیم بشه دانلود کرد؟

دوشنبه,۵ام شهریور, ۱۳۹۷ پاسخ
  • m
    mostafa

منم.مشکل نیومدن کد داشتم......زیاد نزنید ارسال دوباره........بزنید تماس با ما........اونوقت به شماره خودش زنگ می زنه کد رو می گه......

چهارشنبه,۳ام مرداد, ۱۳۹۷ پاسخ
  • م
    محمد

ببخشید این نسخه ای که شما عرضه میکنید اصلا توی گوگل پلی نیست میشه در مورد نوع نسخه توضیح بدید

چهارشنبه,۲۰ام تیر, ۱۳۹۷ پاسخ
    • ز
      زمانی (تیم سیلو)

نسخه ی بتای رسمی واتساپ هست.

چهارشنبه,۲۰ام تیر, ۱۳۹۷ پاسخ
      • م
        محمدرضا

سلام . وقت بخیر . در هر حال ، واتس اپ ، واتس اپه و انتظارات زیادی نمیشه از این اپلیکیشن داشت . در خصوص دوستانی که سوال میکنند چرا نمیشود پیامهای گروهی ارسال کرد باید به اطلاع برسانم که این محدودیت از طریق تیم فیس بوک در این برنامه اعمال گردیده است . هر برنامه ای به نوبه خود دارای معایب نیز می باشد . بعنوان مثال در تلگرام ، کاربری می تواند تمام اطلاعاتی که در صفحه گفتگو با یک نفر را داشته باشد بدون کسب مجوز پاک کند و این ایراد به نظرم ایراد بزرگی به شمار می رود . در نهایت امیدواریم نسخه ای از واتس اپ منتشر شود که در کشورمان ، بتوانیم از این برنامه به عنوان جایگزینی امن و مطمئن برای تلگرام استفاده نماییم . باتشکر از تیم قدرتمند و به روز "سیلو" . آرزوی موفقیتهای روزافزون برای دست اندرکاران و زحمتکشان این سایت مفید را داریم . با تقدیم احترام - 20 دی 1399

شنبه,۲۰ام دی, ۱۳۹۹ پاسخ
      • م
        محمد

چرا نسخه اصلی رو نمیگذارید بعد یه سوال دیگه نسخه رسمی دورتر از نسخه بتا منسوخ میشه یا نه یا اینکه مثل همدیگه هستن؟؟؟

شنبه,۲۳ام تیر, ۱۳۹۷ پاسخ
  • خ
    خانم،مولایی

لطفااستیکرارو مثل تلگرام درست کنین،برنامتون عالیه.باتشکر

پنج شنبه,۱۴ام تیر, ۱۳۹۷ پاسخ
  • خ
    خاطره

با درود ... در هنگام مکالمه صدای مخاطب را به خوبی می شنوم ولی صدای من به صورت بسیار بد و بصورت قطع و وصل و نامفهوم شنیده میشود. واتساپم بروز رسانی شده.... گوشی سامسونگGrand2... آندروید 4 .... نسخه واتساپ 2.18.191 .... تا الان هم هیچ مشکلی نداشتم .. با app های دیگر مثل Imo هم مشکلی ندارم فقط صدای رفت در واتساپ. .

سه شنبه,۱۲ام تیر, ۱۳۹۷ پاسخ
  • س
    سمیرا

سلام من چند روزه نوتیفیکیشن واسم نمیاد متوجه نمیشم پیام دارم چرا اینجوری شده واتساپ ؟

جمعه,۸ام تیر, ۱۳۹۷ پاسخ
  • م
    م

فیلترشکن رو خاموش کنید تا واتساپ کد بده

یکشنبه,۷ام مرداد, ۱۳۹۷ پاسخ
  • ر
    رویا

دوستانی که کد براتون ارسال نمیشه علتش روشن بودن فیلتر شکنتونه فیلترشکن رو خاموشش کنید و دوباره شماره بدید به واتس آپ تا کد براتون میاد

سه شنبه,۲۹ام خرداد, ۱۳۹۷ پاسخ
  • نظرات بیشتر