• ف
    فردین

سلام خسته نباشید جا داره یه تشکر ویژه کنم بابت اینکه به نظراتمون اهمیت و پاسخ میدین ایشالا همیشه موفق و پیروز باشید میشه آموزش ربات لوگوگرام رو بذارید تو سایتتون هر کاری میکنم که لوگوی کانالم روی تصاویر درج بشه نمیشه تلگرامم آپدیت هستش

دوشنبه,۱۹ام مهر, ۱۳۹۵ پاسخ
    • ز
      زمانی (تیم سیلو)

باسلام. ما هم ممنونیم از نظر لطف شما همراه گرامی. درخواست انجام شده مورد بررسی قرار خواهد گرفت. موفق باشید.

دوشنبه,۱۹ام مهر, ۱۳۹۵ پاسخ
  • آ
    آتریسا

ممنون بات های مفیدی رو معرفی کردید. این ربات هم (iranzamintranslation@)برای دانشجویان بسیار کاربردیه. من از خدماتش استفاده کردم و راضی بودم. اگه خواستید معرفی اش کنید . خدمات ترجمه ارائه میده. https://telegram.me/iranzamintranslation_bot

شنبه,۱۷ام مهر, ۱۳۹۵ پاسخ
    • ز
      زمانی (تیم سیلو)

ممنون از لطف شما. حتما بهره خواهیم برد.

شنبه,۱۷ام مهر, ۱۳۹۵ پاسخ
  • م
    محمد

اگه میخواید سرگرم بشید لطفا تشریف بیارید به کانالم Https://telegram.me/jalebyat

چهارشنبه,۷ام مهر, ۱۳۹۵ پاسخ
  • م
    محمدرضا

لطفا کانال من هم بیایید مطمئنا خوشتون میاد ✅به روز باشید↙️ https://telegram.me/BrozBash

سه شنبه,۶ام مهر, ۱۳۹۵ پاسخ
  • ع
    علیرضا

سلام من چرا اون گزیه ی اخریه نمیاد؟ تو گوشیم؟

سه شنبه,۳۰ام شهریور, ۱۳۹۵ پاسخ
    • ز
      زمانی (تیم سیلو)

باسلام. منظورتون ربات ساخت دکمه ی شیشه ای هست؟

سه شنبه,۳۰ام شهریور, ۱۳۹۵ پاسخ
  • a
    adi

از کانال من بازديد کنيد همه چيز مفيد telegram.me/hamehchizi

سه شنبه,۹ام شهریور, ۱۳۹۵ پاسخ
  • a
    adi

از کانال من بازديد کنيد کاشت گل و گياهان را ياد بگيريد telegram.me/parvareshgol

• a
    adi

از کانال من بازديد کنيد هر آنچه براي يک خانواده سالم نياز داريد telegram.me/khanevadesalem

• g
    gomnam

کانال هیئت جودو لنگرود: آموزش جودو و دفاع شخصی. @judolangeroud

جمعه,۵ام شهریور, ۱۳۹۵ پاسخ
  • ر
    رضا

با سلام. می خواستم لطفا ربات من رو هم معرفی کنید. https://telegram.me/digibime_bot این ربات به نام دیجی بیمه کارش اعلام نرخ بیمه شخص ثالث انواع خودروها در اکثر شرکت های بیمه ایه. با استفاده از اون حتی میتونید قیمت روز سکه و ارز و بدونید و حتی شارژ خط موبایلتون رو خیلی ساده تهیه کنید. ممنون

دوشنبه,۱ام شهریور, ۱۳۹۵ پاسخ
  • ک
    کریم

سلام علیکم. وقت بخیر... من یه روبات موزیک درست کردم،ولی نمیتونم پیام های کاربران به روبات رو بخونم. راهی هست؟

یکشنبه,۱۰ام مرداد, ۱۳۹۵ پاسخ
    • ز
      زمانی (تیم سیلو)

باسلام. در مورد کد نویسی ربات اطلاعات زیادی ندارم؛پیامتون تایید میشه تا دوستان حرفه ای تر کمکتون کنند.

یکشنبه,۱۰ام مرداد, ۱۳۹۵ پاسخ
  • م
    محمد

کانال منحصر بفرد خاص @khaskha

جمعه,۱ام مرداد, ۱۳۹۵ پاسخ
  • م
    مهتاب فیروزی

ممنونم سیلو. از روباتهای کاربردی تون استفاده کردم. فقط جای روبات خوش آمد گو هنگام ورود به کانال خالی بود. باز هم ممنون

شنبه,۲۶ام تیر, ۱۳۹۵ پاسخ
    • ز
      زمانی (تیم سیلو)

باسلام. ممنون از شما و نظر دلگرم کننده ی شما دوست گرامی. پیشنهاد شما حتما انجام خواهد شد . موفق باشید.

یکشنبه,۲۷ام تیر, ۱۳۹۵ پاسخ
  • e
    erfan

telegram.me/memarbest

دوشنبه,۲۱ام تیر, ۱۳۹۵ پاسخ
  • ن
    نادر

دوستان از کانال جوانفا هم بازدید کنید telegram.me/joinchat/BfJBAjwQPhKgsDDaxOlGEQ

یکشنبه,۲۰ام تیر, ۱۳۹۵ پاسخ
  • نظرات بیشتر